Реклама

220 спортсменів відвідали Ірпінь, щоб вшанувати пам’ять Олександра Шеремета

220 спортсменів відвідали Ірпінь, щоб вшанувати пам’ять Олександра Шеремета

В Ірпінь на відкриті змагання зі спортивного орієнтування приїхали 220 спортсменів із 8 регіонів України. Змагання були присвячені тренеру Ірпінської ДЮСШ, якого у березні минулого року розстріляли російські окупанти. Про це повідомили у місцевому спортивному клубі «Kyiv region O-team».

«Серед учасників було багато тих, хто разом з Олександром робив перші кроки в орієнтуванні, досягав перемог на чемпіонатах України, разом з ним працював та розвивав орієнтування в Україні», — розповідають у клубі.

За результатами змагань команда клубу «Kyiv region O-team», основу якої складають спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського, виборола 3 золоті, 5 срібних та 1 бронзову медаль.

Також в межах змагань зі спортивного орієнтування організували активності й для людей, які не займаються спортом професійно. На ірпінській набережній працювали сім локацій Всеукраїнського центру «Спорт для всіх».

«Завдяки їх відмінній та злагодженій роботі, сотні містян та спортсменів мали змогу отримати задоволення від різних видів рухової активності: лабіринт, водний туризм, туристичні вузли скелелазіння тощо», — коментують організатори.

Нагадаємо, Олександр Шеремет був тренером зі спортивного орієнтування, майстром спорту України, працював в Ірпінській ДЮСШ. У перші дні війни він вивіз свою сім’ю з Ірпеня. А сам невдовзі повернувся у місто, щоб доглядати за батьком та допомагати знайомим. 25 березня Олександра схопили російські військові й забрали з собою. А вже 31 березня його тіло привезли до моргу в Боярці, на грудях було п’ять отворів від куль.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини