Реклама

27 червня в Ірпені зазвучить врятоване та відреставроване піаніно «Україна» з Бучі

27 червня в Ірпені зазвучить врятоване та відреставроване піаніно «Україна» з Бучі

До Дня Конституції 27 червня талановиті діти Ірпеня спільно із лауреатом міжнародних конкурсів Марією Москаленко у парку Незнайка зіграють на культовому піаніно «Україна», яке було евакуйоване із зони бойових дій у Бучі та відреставроване. 

Захід організовують у межах благодійного проєкту Групи компаній «Октава» — Voice of Life. 

На вас чекає незабутня музична атмосфера з композиціями відомих авторів, виконаними на культовому піаніно. Перше відреставроване піаніно «Україна» було встановлено в КПІ до 125 річчя вишу. Друге — презентоване на Подолі за участі першого амбасадора проєкту Voice of life – Дмитра Шурова, відомого українського автора-виконавця, композитора та музиканта, засновника та соліста Pianoбой. Третій інструмент Voice of Life подарував Києву, «Україна» знаходиться у ТРЦ Gulliver, де радує відвідувачів центру на постійній основі. Кожен зможе у будь-який час заграти на культовому інструменті свою  улюблену мелодію.

Після концерту вже четверте відреставроване піаніно «Україна» буде передане у Ірпінський ліцей №3, де в актовій залі допомагатиме учням та викладачам у проведенні музичних заходів.

Початок о 17.00.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!