40% мешканців Приірпіння готові відмовитися від мобілки на цілий день – опитування ITV

Jonas Leupe Wk Elt11pf0 Unsplash

Відмовитися від мобільного телефону на цілий день готові 40% мешканців Приірпіння. При цьому 22% можуть це зробити із легкістю, а 18% зізналися, що їм без мобілки буде, скоріш за все, важко. Такі результати опитування, яке провело інформаційне агентство ITV у своєму телеграм-каналі до Всесвітнього дня без мобільного телефону, який щорічно відзначають 6 лютого.

Водночас 37% респондентів заявили, що не зможуть протягом дня без мобільного телефону. 24% відзначили, що їхня робота тісно пов’язана з телефоном і 13% зізналися, що не витримають без соціальних мереж та новин.

Ще 23% опитаних обрали варіант відповіді «А навіщо?)» і, очевидно, вважають відмову від телефону недоречною.

Команда інформаційного агентства ITV дякує усім, хто бере участь в наших опитуваннях!

Нагадаємо, в результаті одного з опитувань було з’ясовано, що в періоди відсутності електроенергії 76% жителів Приірпіння намагаються вести активне життя. Також завдяки опитуванню ми з’ясували, що 41% жителів Ірпеня й Приірпіння у вихідні дні відпочиває вдома, 24% проводять час в ірпінських парках і на набережній, по 3% їздять на прогулянки в Київ та ходять у гості, 1% займається спортом. Водночас 10% опитаних повідомили, що працюють без вихідних.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300