Реклама

Популярний телеведучий заінтригував шанувальників своїм фото на стадіоні в Ірпені

Imgonline Com Ua Bigpicture Wdqamywlexwxj

Ведучий популярних телевізійних шоу «Україна має талант», «Холостяк» і «Холостячка» Григорій Решетник поділився на своїй сторінці в соцмережі новою світлиною, зробленою на стадіоні Університету державної фіскальної служби України в Ірпені. Про це пише інтернет-видання «Politeka».

«38-річний талановитий ведучий Григорій Решетник, який запам’ятався українцям завдяки шоу «Україна має талант», «Холостяк» та «Холостячка», які показують на телеканалі СТБ, активно веде свої сторінки в соціальних мережах. У своєму Instagram Решетник часто ділиться не тільки світлинами зі зйомок шоу, а й показує свої особисті фотографії. Цього разу ведучий у спортивному костюмі сфотографувався на фоні стадіону. «Новий Фізрук? Як думаєте?», – підписав публікацію Решетник», – розповідає «Politeka».

Як зазначає видання, шанувальники телеведучого здогадалися, що він сфотографувався на стадіоні в Ірпені та жваво на це відреагували. «»Місто Ірпінь ☺????», «Ірпінь ????????????», «Студенти були б не проти»», – відгукнулися підписники сторінки Решетника, у т. ч. студенти Податкового університету.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини! 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама