Реклама

Адвокати Федорука затягують розгляд справи проти нього – суд вкотре перенесли

Photoeditorsdk Export (31)

Судове засідання у справі щодо розкрадання бучанського лісу в особливо великих розмірах посадовими особами Бучанської міської ради вкотре відклали. Цього разу його перенесли на 22 квітня 2020 року. Суддя не виключає, що сторона захисту свідомо затягує процес.

Розгляд справи, де обвинуваченими виступають Бучанський міський голова Анатолій Федорук, секретар Бучанської міськради Василь Олексюк, ексначальник відділу Держкомзему в місті Буча Олександр Дзюблюк та ексочільник ірпінського відділу земельних ресурсів Микола Шульга мав відбутися сьогодні в Ірпінському міському суді під головуванням судді Валерія Линника. Однак на засідання не з’явилися два захисники обвинувачених. Саме через це справу відклали.

Варто зазначити, що таким чином розгляд цієї справи затягується вже роками. Щоразу на судові засідання з різних причин по черзі не з’являються то захисники, то хтось із обвинувачених. За відсутності одного з чотирьох підозрюваних або когось із їхніх адвокатів суддя Линник відкладав розгляд справи вже не один раз.

«Можливо, це й свідомо, однак поки що в суду немає таких даних, що це зловживання правом», – зазначив суддя Линник, відповідаючи на запитання журналістів щодо ймовірності свідомого затягування розгляду справи обвинуваченими.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України підозрює Анатолія Федорука, Василя Олексюка, Олександра Дзюблюка та Миколу Шульгу в перевищенні службових повноважень під час виділення землі в межах бучанського лісу, зокрема й 14 га так званого «Бучанського межигір’я».

Ця судова справа є унікальною тому, що провадження, відкриті Генпрокуратурою щодо вищезгаданих чотирьох чиновників, об’єднали в одне й у такому вигляді передали до суду. Тепер обвинувачені мають можливість відтягувати розгляд справи в суді роками.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Ірпінські амбулаторії тестували на доступність для пацієнтів з інвалідністю

24 May 17:03

Детальніше
15 протоколів про порушення та 19 приписів: результати перевірки комунальниками правил благоустрою в Ірпінській громаді 

24 May 15:33

Детальніше
Як не влаштувати пожежу через альтернативні джерела живлення: рекомендації від ірпінських рятувальників

24 May 13:12

Детальніше
У День Героїв у ірпінському музеї зустрілися родини загиблих захисників України (відео)

24 May 13:10

Детальніше
В Ірпені триває капітальний ремонт житлових будинків на вул. Білокур

24 May 10:16

Детальніше
З наступного тижня на вул. Михайлівська в Ірпені можуть відключати воду

23 May 21:33

Детальніше
Як Ірпінський терцентр соціального обслуговування опікується безпорадними старенькими (відео)

23 May 21:29

Детальніше
На ірпінській набережній ІЛІТівці організовують забіг

23 May 16:37

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама