Реклама

Алею Героїв АТО в Ірпені готують до Дня Незалежності (відео)

В Ірпені облагороджують Алею Героїв АТО на вулиці Котляревського. Раніше на її фасадній частині зняли старий газон, оскільки термін його придатності вийшов. Зазвичай вони служать 5–6 років. Тепер додали свіжого ґрунту і стелять новий газон.

Оксана Головко, заступниця начальника КП «Управління благоустрою міста»:
«На сьогодні було завезено 167 квадратних метрів рулонного газону. Через день уже буде завезена друга партія – це також 167 квадратних метрів. І за залишком ми будемо розуміти, яку частину необхідно буде докупити. Тобто в середньому буде покладено близько 400 квадратних метрів рулонного газону».

На роботах задіяні вісім працівників «Управління благоустрою міста» і дві одиниці техніки. Оновлення цієї території планують завершити до Дня Незалежності України. На самій алеї замінять також і зображення героїв АТО.

Діана Бондар, координаторка роботи з родинами загиблих учасників АТО:
«У минулому році ми замінили 10 фотодощок загиблих героїв. У цьому році замінимо 2 фотодошки героїв і 14 фотокартин».

Євгенія Антонюк, депутатка Ірпінської міськради від партії «Нові Обличчя»:
«Алея Героїв АТО – це дуже особливе місце в нашому Ірпені, і я пишаюся тим, що ця алея знаходиться в моєму депутатському окрузі. Тут дійсно особлива аура, особлива атмосфера. Я закликаю всіх берегти це місце, з особливою шаною до нього ставитися і не влаштовувати тут вечірок, як інколи влаштовують, а краще згадати про тих, кого з нами немає, хто за нас воював».  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама