Алею пам’яті захисників України на ірпінському кладовищі підготували до поминальних днів (фото, відео)

101986591_1189776341363723_20345148412002304_n

Ветерани бойових дій на Сході країни за підтримки міськради й комунальників підготували до поминальних днів Алею пам’яті захисників України на ірпінському міському кладовищі. Про це розповів на своїй сторінці в соцмережі голова Ради ветеранів АТО Ірпеня Антон Головенко.

«Олександр Маркушин (перший заступник міського голови — ред.) знайшов кошти — я так зрозумів, що свої — на нові прапори, Сергій Скрипник (керівник КП “УЖКГ “Ірпінь”) направив машину для вивозу сміття, Петро Король узяв на себе викошення трави, ми з Діаною Бондар попрацювали руками. Ательє за спецзамовленням пошило нам за декілька годин ті прапори, яких не вистачало», — зазначив лідер АТОвців.

Він також висловив подяку за допомогу начальнику управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства міськради Сергієві Канюрі.

«Приходьте і поминайте наших хлопців. Вклоніться захисникам, які віддали своє життя за Батьківщину», — закликав Антон Головенко.

Нагадаємо, поминальні дні на кладовищах в Ірпінському регіоні були перенесені у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Під час поминальних днів громадську безпеку та правопорядок забезпечуватимуть Комунальне підприємство «Муніципальна варта» та Ірпінський відділ поліції.

Gepostet von Антон Головенко am Freitag, 5. Juni 2020

Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!