Реклама

Американський актор Міша Коллінз розповів своїм підписникам про замінований ірпінський ліс

Американський актор Міша Коллінз розповів своїм підписникам про замінований ірпінський ліс

Відомий американський актор, який став амбасадором UNITED24, Міша Коллінз відвідав замінований ірпінський ліс під час свого візиту до міста. Про це він написав на своїй сторінці в інстаграмі.

«Так виглядає ірпінський ліс. Всього за 26 кілометрів від Києва. В перший місяць війни його окупувала російська армія. Тут розміщувалися 15 000 військових, склади з боєприпасами та артилерійські установки, з яких обстрілювали Ірпінь та прилеглі села», — написав актор.

Розмінування території цього лісу почали лише два тижні тому. Тож Міша Коллінз разом із віцепрем’єр-міністеркою України Юлією Свириденко стали одними з перших, хто після бойових дій відвідали це місце. Разом із спеціалістами вони оглянули колись популярне місце для прогулянок та виявленні там боєприпасів.

Окрім Ірпеня Міша Коллінз також відвідав Чернігівську область. І після такої подорожі поділився своїми враженням з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Навіть, якщо війна в Україні закінчиться завтра, спадок війни залишиться, поки всі ці міни не приберуть. І це абсолютно критично, тому що це також діти. Це родини, які ходитимуть у ліс збирати гриби. Вони не військові цілі, після закінчення війни», — сказав він Володимиру Зеленському.

Як амбасадор UNITED24, Міша Коллінз взявзя за напрямок гуманітарного розмінування. Він вже відкрив збір на автомобілі для саперів. Долучитися до допомоги можна ТУТ.

Нагадаємо, 2 червня, у День проголошення Італійської Республіки, у місто-герой Ірпінь завітала делегація з Італії. Почесний консул України в італійському місті Падуї Марко Тозон, представники ГО «Клуб мерів в Італії» та італійські бізнесмени приїхали, щоб висловити свою підтримку українцям, дізнатися більше про війну в Україні та оборону Ірпеня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!