Андрій Левківський: «Карантин вихідного дня скасовано, ефект від нього ніякий» (відео)

Imgonline Com Ua Bigpicture 8otoei72xe2d

Уряд скасував в Україні «карантин вихідного дня», який виявився цілком неефективним. Про це заявив у відеозверненні директор Ірпінського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, керівник протиепідемічного штабу Ірпеня Андрій Левківський.

«Карантин вихідного дня скасований, отже час підбивати підсумки. Уряд звітує про те, що зменшилася кількість хворих на COVID-19, що начебто є позитивний ефект від цього карантину. Аналізуючи роботу нашого центру первинної медико-санітарної допомоги, беручи до уваги становище з завантаженістю «ковідних» ліжок в Ірпінській центральній лікарні, можемо сказати, що ефект від карантину вихідного дня майже ніякий. Навпаки, щодня відзначається зростання кількості хворих, навантаження на медичну систему дедалі збільшується, хворіють медичні працівники, яких немає ким замінити», – сказав очільник «антивірусного» штабу.

Він нагадав, що в Ірпені діє спеціалізована протиепідемічна амбулаторія. «Там працює посилена протиепідемічна бригада сімейних лікарів, які обслуговують до 400 пацієнтів на добу. За тиждень ми робимо близко тисячі ПЛР-тестувань. Повірте, нам дуже важко, і ми не знаємо, наскільки довго зможемо протриматися в такому турборежимі роботи. Тому звертаюся до всіх мешканців нашого регіону: залишайтеся свідомими, довіряйте своїм сімейним лікарям і дотримуйтеся карантинних обмежень, адже без вашої допомоги наша робота буде неможлива», – наголосив Андрій Левківський.

Нагадаємо, за попередню добу коронавірусну хворобу діагностували у 108 жителів Приірпіння.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!