Андрій Літвинов закликав власників магазинів допомогти тим, хто цього потребує

photoeditorsdk-export - 2020-04-02T170017.513

В. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов закликав керівників супермаркетів і власників продуктових магазинів міста надати в умовах карантину допомогу літнім і малозабезпеченим людям. Про це йдеться у його відеозверненні.

«Хочу звернутися до власників бізнесу — великих супермаркетів та магазинів, які торгують продуктами. На сьогоднішній день у місті складається непроста ситуація у зв’язку з епідемією коронавірусу, коли більшість мешканців перебувають на карантині вдома та не працюють, позбавлені можливості купувати найнеобхідніші продукти харчування. Тому я звертаюся до вас і прошу, за можливості, підтримати наш волонтерський штаб та надати допомогу, яка буде доставлена малозабезпеченим людям і людям, позбавленим сьогодні можливості елементарно купити продукти», — сказав Літвинов.  

«Сьогодні багато хто з вас отримує від мене особисто та від усієї нашої команди, від Ірпінської міської ради лист-звернення щодо допомоги. Прошу максимально на нього відгукнутися», — додав він.

«Тільки разом, згуртувавшись, ми зможемо пережити цей складний час», — підкреслив в. о. міського голови.

Кожен, хто допоможе місту, отримає офіційну подяку від Ірпінської міської ради. Хто має можливість надати допомогу – звертайтесь до голови волонтерського штабу Антон Головенко.

Gepostet von Andrii Litvynov am Donnerstag, 2. April 2020

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!