Антон Головенко: «Саме Державний Прапор України має об’єднати всіх українців» (відео)

photoeditorsdk-export-63-1

Ірпінську громаду й усіх українців має об’єднати саме Державний Прапор України. Про це заявив депутат міської ради, ексголова ірпінської Ради ветеранів АТО Антон Головенко, коментуючи свою позицію щодо використання в Ірпені червоно-чорного прапора.

«Чому я не підтримав на профільній комісії пропозицію стосовно підняття червоно-чорного прапора на деякі державні свята? Все просто: тому що я дуже поважаю саме наш Державний Прапор України. Я переконаний, що саме цей жовто-блакитний прапор може об’єднати не тільки нашу громаду, але й узагалі українців. Я вважаю, що саме Державний Прапор України заслуговує найбільшої популяризації серед населення», – зазначив депутат на своїй сторінці в соцмережі.

Він закликав «не вигадувати велосипед», оскільки законодавством України передбачене використання саме Державного Прапора.

«Можна взяти приклад із наших спортсменів, які саме з цим прапором із гордістю підіймаються на п’єдестал. Саме жовто-блакитний прапор ви можете побачити на більшості військової техніки, саме під цим прапором наша 79-та аеромобільно-десантна бригада заходила в зону АТО, саме з цим прапором наша рота й воювала. Чому ми його хочемо відокремити чи поставити на другий план? Я не можу цього зрозуміти», – наголосив Антон Головенко.

Він відзначив, що пропозицію про використання червоно-чорного прапора поруч із державним не підтримала й Рада ветеранів АТО.   

«Далі буде голосування на сесії, і кожен депутат проголосує так, як вважає за потрібне. Свою правду я сказав, я її не соромлюся й не боюся озвучувати. Я переконаний, що саме Державний Прапор України повинен бути на першому місці в кожного українця!» – підкреслив Антон Головенко.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У 2020 році Ірпінський регіон увійшов у трійку лідерів на Київщині зі сплати єдиного податку

19 січ 20:53

Детальніше
Антимонопольний комітет розпочинає справу щодо ТОВ «Київоблгаз збут» через завищення цін на газ для населення

19 січ 19:03

Детальніше
Андрій Левківський – про сьогодення та перспективи Ворзельської амбулаторії (відео)

19 січ 17:38

Детальніше
Олександр Маркушин привітав громаду з Водохрещем і розрекламував «ірпінські гірки» (відео)

19 січ 14:54

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці й Козинцях працюють пункти обігріву

19 січ 12:45

Детальніше
Ірпінська «Муніципальна варта» прийшла на допомогу чоловікові, який замерзав у парку

19 січ 12:13

Детальніше
Ірпінські школи готуються відновити з понеділка очне навчання

19 січ 10:43

Детальніше
За добу на Київщині – 152 випадки COVID-19, померло 5 хворих

19 січ 09:55

Детальніше
Всі новини