Антон Головенко: «Саме Державний Прапор України має об’єднати всіх українців» (відео)

photoeditorsdk-export-63-1

Ірпінську громаду й усіх українців має об’єднати саме Державний Прапор України. Про це заявив депутат міської ради, ексголова ірпінської Ради ветеранів АТО Антон Головенко, коментуючи свою позицію щодо використання в Ірпені червоно-чорного прапора.

«Чому я не підтримав на профільній комісії пропозицію стосовно підняття червоно-чорного прапора на деякі державні свята? Все просто: тому що я дуже поважаю саме наш Державний Прапор України. Я переконаний, що саме цей жовто-блакитний прапор може об’єднати не тільки нашу громаду, але й узагалі українців. Я вважаю, що саме Державний Прапор України заслуговує найбільшої популяризації серед населення», – зазначив депутат на своїй сторінці в соцмережі.

Він закликав «не вигадувати велосипед», оскільки законодавством України передбачене використання саме Державного Прапора.

«Можна взяти приклад із наших спортсменів, які саме з цим прапором із гордістю підіймаються на п’єдестал. Саме жовто-блакитний прапор ви можете побачити на більшості військової техніки, саме під цим прапором наша 79-та аеромобільно-десантна бригада заходила в зону АТО, саме з цим прапором наша рота й воювала. Чому ми його хочемо відокремити чи поставити на другий план? Я не можу цього зрозуміти», – наголосив Антон Головенко.

Він відзначив, що пропозицію про використання червоно-чорного прапора поруч із державним не підтримала й Рада ветеранів АТО.   

«Далі буде голосування на сесії, і кожен депутат проголосує так, як вважає за потрібне. Свою правду я сказав, я її не соромлюся й не боюся озвучувати. Я переконаний, що саме Державний Прапор України повинен бути на першому місці в кожного українця!» – підкреслив Антон Головенко.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Університеті фіскальної служби в Ірпені планують готувати кадри для Бюро економічної безпеки України (фото)

Сьогодні, 17:22

Детальніше
В Університеті ДФСУ зібрали міжнародний круглий стіл із підготовки фахівців із економічної безпеки (відео)

Сьогодні, 15:37

Детальніше
Антон Довгопол – про важливість закриття дитсадків і шкіл у всіх громадах Приірпіння (відео)

Сьогодні, 13:39

Детальніше
Біля Ірпінської школи №1 роблять нове подвір’я (відео)

15 кві 18:35

Детальніше
«Нові Обличчя» взяли під свою опіку Будинок дитини у Ворзелі (відео)

15 кві 17:27

Детальніше
Ірпінські комунальники готують кладовища Михайлівки-Рубежівки до поминальних днів (відео)

15 кві 16:59

Детальніше
В Університеті ДФС проведуть міжнародний круглий стіл на тему підготовки фахівців із економічної безпеки й правоохоронної діяльності

15 кві 16:21

Детальніше
Університет ДФС України та Університет Вісконсину – Мілуокі (США) визначили напрямки співпраці

15 кві 14:16

Детальніше
Всі новини