Антон Головенко закликав депутатів ІМР продовжити забезпечувати АТОвців землею і житлом

photoeditorsdk-export - 2020-12-01T130416.960

Депутат Ірпінської міської ради від партії «Нові Обличчя», ексголова Громадської ради учасників АТО Антон Головенко закликав колег-депутатів докласти всіх зусиль, аби продовжити забезпечувати житлом і земельними ділянками ветеранів війни на Сході, які живуть в Ірпені. Про це він сказав, виступаючи сьогодні на третій сесії новообраної міськради.

Головенко підкреслив, що попередня каденція Ірпінської міської ради відзначилася тим, що «ми були одні з найкращих не тільки в області, але й у країні за забезпеченням учасників бойових дій, ветеранів, які мають інвалідність, родин загиблих земельними ділянками та квартирами». Усього було виділено 52 квартири та 367 ділянок.

«Ми цим пишалися. Я вважаю, що ми не маємо права зупинятись, і кожен ветеран повинен отримати те, що йому належить!» – наголосив депутат.

Він зазначив, що на сьогодні в черзі на отримання житла й земельних ділянок – 670 учасників бойових дій. 37 із них дістали на війні інвалідність.

«Закликаю всім депутатським корпусом попрацювати на їхній добробут і соціальний захист. Абсолютно всі партії, які пройшли до ради, позиціонують себе як патріотичні. Я в цьому не маю жодного сумніву, але пропоную перейти від лозунгів до дій», – підкреслив Антон Головенко.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!