Артвиставку в Бухаресті, присвячену наслідкам російської навали на Приірпіння, оглянули представники 66 країн (фото)

photoeditorsdk-export

Представники 66 країн, які взяли участь у Конгресі Європейської федерації мотоциклетного спорту в Бухаресті, ознайомилися з артвиставкою, яка демонструє наслідки російської агресії в Приірпінні. Експозицію організував Генеральний секретар Федерації мотоспорту України, депутат Ірпінської міськради Олександр Пащинський.

«Представили усім делегаціям (були присутні 66 країн) відео, фото та зруйновані спортивні елементи (мототехніка, нагороди) внаслідок ворожих обстрілів», – повідомляється на сторінці Пащинського у фейсбуці.

Нагадаємо, на виставці, зокрема, були представлені знімки пошкодженого обстрілами мототреку спортивно-технічного клубу «Сона», залишки спортивних кубків із розбомбленого росіянами будинку Олександра Пащинського та фото знищеного будинку, світлини зруйнованих житлових кварталів Ірпеня, романівського мосту та ірпінського Центрального будинку культури.

Пащинський також розповів, що члени делегації Федерації мотоспорту України виступили на Конгресі з промовою щодо ситуації в нашій країні та з проханням посилити санкції щодо російських і білоруських спортсменів.

Як повідомлялося, в середу Ірпінський міський гол