Бійці Гостомельської бригади Нацгвардії повернулися з фронту (фото, відео)

akyrpeot_6

Сьогодні з зони ООС повернулися військовослужбовці Бригади швидкого реагування Національної гвардії України, яка дислокується в Гостомелі. Протягом восьми місяців вони виконували бойові завдання на найнебезпечнішій ділянці лінії фронту в районі Світлодарської дуги. Про це повідомляє сайт Нацгвардії.

На вокзалі в Києві бійців зустрів заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Юрій Лебідь. Від імені командування він привітав бійців із поверненням додому і подякував їм «за успішне виконання завдань у зоні проведення ООС, мужність та незламність».

«Висока боєздатність забезпечується високою бойовою підготовкою та прогресивним управлінням Гостомельської бригади оперативного призначення. Вона є унікальною, бо штаб підрозділу та структура управління одними з перших в Україні були сформовані за стандартами НАТО, і в бойових умовах ефективність такого управління підтвердилася», — наголосив Юрій Лебідь.

Гвардійців також привітав командир частини, полковник Іван Миропольський. «Наші “гостомельські леви” показали себе дуже ефективними в бою, набули нового досвіду та повернулися додому. Я вважаю, що вони успішно виконали бойове завдання і продемонстрували, як мають воювати сучасні українські воїни», – зазначив він.

Бійці повернулися до своєї частини, де 89 військовослужбовців, які проявили себе під час виконання бойових завдань, отримали заохочення й нагороди. Так, одного вояка нагородили вогнепальною зброєю від Міністерства внутрішніх справ України, 20 бійців отримали різні відзнаки міністра, 50-ти були вручені відомчі заохочувальні відзнаки Національної гвардії України – нагрудні знаки «За доблесну службу». Троє офіцерів і 15 військовослужбовців-контрактників отримали дострокові військові звання.

«У населеному пункті Зайцевому командирові взводу старшому лейтенанту Івану Мурованому довелося зійтися в рукопашну з російськими диверс