Благодійники подарували ірпінській інфекційці портативний апарат ШВЛ (відео)

Першого травня Ірпінська центральна міська лікарня отримала ще один подарунок – портативний апарат штучної вентиляції легень. Його подарувала підприємиця з Ірпеня, голова благодійного фонду «Дотик янгола» Ірина Тарасова.

АНТОН ДОВГОПОЛ, ДИРЕКТОР КНП «ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ:

“Я можу сказати чітко, що за два тижні роботи команди Ірпеня і регіону у нас  з’явилося апаратів штучної вентиляції легень більше ніж у всієї області разом взяті. А саме – це шість апаратів і ще на п’ять ми очікуємо”.

Лікарі кажуть, портативні апарати цінні тим, що їх можна швидко поставити там, де вони необхідні. Їх можуть активно використовувати й мобільні бригади.

АНТОН ДОВГОПОЛ, ДИРЕКТОР КНП «ІРПІНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ:

“Якщо буде необхідність апарату для дитини, то у нас теж буде змога використати портативний апарат – спокійно перевезти і поставити”.

Такий подарунок для лікарні зробила  мешканка Ірпеня, голова благодійного фонду «Дотик янгола» Ірина Тарасова .

ІРИНА ТАРАСОВА, ГОЛОВА БФ “ДОТИК ЯНГОЛА”:

“Ми допомагаємо онкохворим дітям, але з меценатами вирішили, що у цю складну ситуацію, у складний час для країни треба допомогти й інфекційній лікарні міста Ірпеня. Долучитися до громади, яка за такий короткий термін створила таке чудо”.

ВОЛОДИМИР КАРПЛЮК. ГОЛОВА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ РАДИ ІРПЕНЯ:

“Я Ірину знаю давно і це той випадок, коли не я дзвонив і просив, а вона сама набрала і запропонувала допомогу. І це настільки приємно”.

Окрім подарованого портативного апарату ШВЛ, Ірина пообіцяла на днях привезти ще захисні костюми, маски та респіратори  для лікарів.

ОЛЕКСАНДР МАРКУШИН, ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ІРПІНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ:

“Наша лікарня забезпечена повністю і дуже приємно що першотравневий день почався з подарунка і у нас плюс ще один ШВЛ“.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!