Брюссель готовий допомогти ірпінській медицині (відео)

Дедалі більше іноземних гостей приїжджають до Ірпеня, щоб почути правду про російську агресію та запропонувати допомогу місту. Цього разу в міській раді відбулася зустріч із представницею мерії Брюсселя Марі-Франс Ботт і французьким документалістом Фредеріком Лаффоном.

Пані Ботт поцікавилася станом медицини Ірпеня. Про пережите і про нагальні потреби галузі розповів директор Ірпінської центральної лікарні Антон Довгопол.

Антон Довгопол, директор Ірпінської центральної міської лікарні:
«З першого дня війни ми були в зоні активних обстрілів, і в нас не було жодного дня, поки ми знаходилися в закладі, щоб ми не були під обстрілами. Ми розуміли, що про якусь нормальну евакуацію, про якісь нормальні умови праці взагалі в тих умовах не могло бути й мови».

Гостя розповіла, що наразі влада Брюсселя вже передала сучасне медичне обладнання в одну з лікарень Києва. І готова допомогти Ірпеню.

Марі-Франс Ботт, відповідальна за економічні, міжнародні зв’язки та зв’язки з громадськістю мерії Брюсселя:
«Нашим спеціалістам потрібні фото ваших кабінетів, щоб подивитися, як установлювати обладнання. Ще маємо вирішити питання з транспортуванням. І будемо раді допомогти».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Вони готові допомогти медобладнанням – це операційні столи, рентген, інше обладнання. Попросили нас дати технічні характеристики. На завтра ми підготуємо всі технічні характеристики й далі будемо чекати, коли вони це погодять».

А французький журналіст і документаліст Фредерік Лаффон розповів, що планує зняти фільм «Голос України», в якому окрема частина буде присвячена Ірпеню, і попросив сприяння у творчому процесі.

Олександр Маркушин:
«Попросили знайти людей, які брали участь у бойових діях, які були в окупації, які допомагали людям із евакуацією, і, звичайно, наших лікарів. Ми знайдемо їх, вони дадуть інтерв’ю. Звичайно, хай знімають про наше місто фільм».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!