Бучанська міськрада розірвала договір оренди землі з компанією забудовника Мирончука

photoeditorsdk-export - 2019-11-16T213539.737

На сесії Бучанської міської ради депутати одностайно ухвалили рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Комфорт ЛТД» забудовника Антона Мирончука. Про це повідомляє портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку у Facebook народного депутата України Ольги Василевської-Смаглюк.

«Декілька років тому забудовник на прізвище Мирончук на орендованій під багатоповерхову забудову земельній ділянці у Бучі незаконно знищив дубово-грабовий гай, який був заповідною зоною. Дане питання було одним із найболючіших для бучанців… Громада боролась і протестувала, але її не чули. У свою чергу Бучанська міська рада раніше розглядала дане питання 3 рази, але безрезультатно… І от зараз, нарешті, прийнято рішення в інтересах громади – 26 голосів за розірвання договору оренди із забудовником», – зазначає нардеп.

«Моя Київщина» зауважує, що Антона Мирончука пов’язують зі «схемщком» Ярославом Москаленком.

Також видання відзначає, що Мирончук є найбільшим боржником перед громадою Ірпеня серед місцевих забудовників: його компанія не сплатила пайову участь до бюжету в розмірі понад 13 млн 686 тис. грн.

Нагадаємо, нещодавно Ірпінський відділ поліції відкрив кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 КК України у зв’язку з підробкою Мирончуком документів для уникнення сплати пайових внесків до бюджету. Перед тим Верховний суд України зобов’язав компанію Мирончука «Орлан-Інвест Груп» сплатити 1 млн 759 тис. грн заборгованості з пайової участі. Також згідно з рішенням Господарського суду Київської області ця фірма має внести до бюджету Ірпеня ще понад 457 тис. грн.