Де в Ірпені можна перевірити якість води? (відео)

Зробити аналіз своєї води та дізнатися, чи придатна вона для пиття, відтепер може кожен охочий у лабораторному центрі  «Ірпіньводоканалу».

Оксана Наконечна, начальниця лабораторного центру КП «Ірпіньводоканал»:
«З минулого тижня міською радою був затверджений тариф на надання платних послуг для мешканців та організацій. Ми вже пройшли сертифікацію нашої лабораторії, яка підтверджує наші вимірювальні можливості, нам про це виданий сертифікат, який уповноважує нас на проведення таких аналізів».

Якщо вам потрібно зробити аналіз води на хімічні показники, можна самостійно відібрати зразок у чисту півторалітрову пляшку і принести її в лабораторію. Але зробити це треба не пізніше ніж через дві години після відбору. Якщо ж вас цікавить аналіз на бактеріологічні  показники, проби повинні відібрати лаборанти за відповідною схемою та в спеціальну тару.

Оксана Наконечна:
«Взагалі, вам для початку, звичайно, треба зробити повний аналіз води, щоб знати повну картину. Конкретно якийсь показник ви можете вибрати тоді, коли ви розбираєтесь у даному питанні й коли знаєте, що у вас може перевищувати (норму)».

Точність проведення аналізів у лабораторії «Ірпіньводоканалу» забезпечує сучасне обладнання. Якщо, скажімо, органолептичні показники – на запах чи колірність – у декотрих  лабораторіях ще визначають  «на око», то тут весь процес повністю комп’ютеризований.

Оксана Наконечна:
«Завдяки нашому обладнанню в нас це робить програма. Вона робить усе не тільки точно, а й повністю виключає суб’єктивну думку лаборанта».

Перелік усіх показників, на які можна зробити аналіз води в лабораторії, та ціни на кожен із них можна дізнатися на сайті «Ірпіньводоканалу». Про умови надання послуг ви можете дізнатися також за телефоном (067) 5104957.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!