Депутат із Коцюбинського ініціював у соцмережі кампанію проти поглинання селища Києвом

photoeditorsdk-export - 2020-01-24T140929.140

Депутат Коцюбинської селищної ради Ігор Рожанський ініціював інформаційну кампанію під гаслом «Коцюбинське – не Київ!», спрямовану проти ідеї поглинання селища столицею. Депутат закликав коцюбинчан поширювати у фейсбуці свої життєві історії, пов’язані з рідним селищем. Про це Ігор Рожанський написав на своїй сторінці в соцмережі.

«Історія про МОЄ Коцюбинське. Це селище для мене по-справжньому рідне. Саме тут познайомились мої батьки, працюючи на відомому в той час заводі “Теплозвукоізоляція”. Тут я народився і провів свою юність, щодня йдучи вулицею Бакала до ліцею №6. Саме тут я знайшов кращих друзів, які пройшли витримку часом. У студентські роки жив у гуртожитку на Меблевій. Згодом одружився і вже з молодою родиною переїхав у квартиру на Пономарьова. Саме в Коцюбинському моя донечка пішла в дитячий садок. Тут, на рідному окрузі, вперше став депутатом. Все своє життя я живу тут і щиро цим пишаюсь!» – розповів депутат.

«Це МОЯ історія і МОЄ селище. Я хочу жити тут і далі. Я проти, щоб завтра на карті нашої країни зник населений пункт “Коцюбинське”, автоматично ставши окраїною столиці. Я хочу продовжувати свою історію в рідному селищі!» – наголосив він.

«Розкажіть власну історію свого Коцюбинського з хештегом #моєКоцюбинське», – закликав Ігор Рожанський.

Нагадаємо, вчора на сайті інформагентства ITV була опублікована стаття члена виконкому Коцюбинської селищної ради Богдана Слюсаренка «Чому Коцюбинське не можна приєднувати до Києва».