Реклама

Депутатка Ірпінської міськради від «Батьківщини» вимагає публічних вибачень від свого партійного керівництва

Депутатка Ірпінської міськради від «Батьківщини» вимагає публічних вибачень від свого партійного керівництва

Депутатка Ірпінської міської ради від ВО «Батьківщина» Віолетта Кременчук-Дворнікова засудила керівництво місцевої організації своєї партії та інших підписантів т. зв. «меморандуму про спільну діяльність» за їхню поведінку під час першої сесії новообраної міськради, звинуватила їх у тиску на депутатів і переслідуванні власних інтересів усупереч потребам громади. Про це йдеться у відкритому зверненні Кременчук-Дворнікової, опублікованому на її сторінці у фейсбуці. Наводимо його текст:

«Відкрите звернення депутата Ірпінської міської ради від партії “Батьківщина” Віолетти Дворнікової

Я, Віолетта Дворнікова, спільно з іншими депутатами Ірпінської міської ради, вимагаю публічних вибачень від керівництва Ірпінської організації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інших фракцій, які прикриваючись партією, сповідують власні шкурні інтереси.

Також публічно звертаюся до лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та до інших національних і міжнародних організацій щодо засудження булінгу та сексизму, нецензурної лайки, фізичного насильства під час публічної діяльності в органах місцевого самоврядування з боку керівництва Ірпінської міської організації партії “Батьківщина”.

20 листопада під час першої установчої сесії Ірпінської міської ради я закликала своїх колег по фракції до конструктивних дій та засудила вихід з зали частини депутатів після урочистої частини з кількох причин:

  1. Депутата обирають для вирішення питань громади, а свою позицію депутати висловлюють шляхом голосування «за» чи «проти».
  2. Через виборчі перегони місто не проводило сесію майже пів року, що призвело до занепаду ряду галузей, в тому числі і тієї, яку я очолюю. Гостро стоять питання громади: необхідно виділити кошти на боротьбу з COVID, на доступні ліки в медичні заклади, на підготовку до зими, потрібно уже працювати над формуванням бюджету на наступний рік. Тому необхідно запустити роботу міської ради.
  3. Неприпустимо маніпулювати депутатами та їхніми сім‘ями, принижувати колег та тиснути з метою виторгу керуючих посад, підписувати документи без нашого відома та обговорення у фракції. До слова, у нас досі не обраний голова фракції, що свідчить і про відсутність легітимності таких підписів.

Ще у виборчий період мені в ірпінському осередку “Батьківщини” постійно встановлювали заборони й табу. Я під тиском мала підписувати незрозумілі документи, не мала права коментувати чи лайкати пости моїх давніх друзів, якщо вони з інших партій. Вислуховувала жахливі речі про моє сімейне життя, які мені розповідали, очільник ірпінської “Батьківщини” змушував мене покинути свого чоловіка, бо він не в нашій партії. Я не мала права вітатися з людьми, яких знаю давно, адже вони представляють іншу політичну силу, бо це, як виявилось, не подобалось бізнесмену та забудовнику Олексію Зіневичу, який став тіньовим керівником нашого штабу, хоча сам вів на вибори партію “УДАР” та скандальну партію “Перемога Пальчевського”.

Під час виборів я активно просувала ідеї партії “Батьківщина”, зробила усе можливе і неможливе, не шкодуючи для спільної перемоги ні сил, ні здоров’я. Зараз мої однопартійці витрачають шалені гроші, щоб виставити мене та інших колег-депутаток в негативному світлі перед громадою, розганяють пости у соцмережах та анонімних телеграм-каналах, боти пишуть численні “чорні” коментарі.

20 листопада в сесійній залі відбулися неприпустимі речі: з використанням нецензурної лексики мені вказували на вихід із зали засідань, до моєї колежанки-депутатки від партії «Європейська Солідарність», учасниці АТО, офіцера Збройних Сил України Олени Павлової застосували фізичну силу, а також брутально поводилися з її військовими атрибутами, у депутатки Анжели Макеєвої від партії «Слуга народу» відбирали мікрофон, перебивали її виступ, пригадували про її особисту жіночу травму. Також деякі підписанти “меморандуму” виривали шнури в обладнанні працівників ЗМІ, які здійснювали пряму трансляцію сесії, у інших журналістів вибивали телефони з рук та виштовхували їх під час здійснення журналістської діяльності. Я знаю про випадки психологічного тиску і на чоловіків-депутатів, а відтак розпочинаю збір коаліції за боротьбу проти насильства під час здійснення публічної діяльності в органах місцевого самоврядування.

Як жінка-лідерка, як людина з 12-літнім досвідом діяльності на місцевому рівні, наполягаю на повазі до кожного депутата як особистості. Депутат – не особа, яку можна привласнити, зробити сучасним рабом чи політичним прорабом. Закликаю партії звернути увагу на невтішні дзвіночки довкола так званих голів фракцій, які в гонитві за шкурними інтересами втрачають гідну поведінку та моральні якості. Вже протягом певного часу у партіях в Ірпені почали не сприймати інших думок і не чути членів команди.

Також хочу розвіяти маніпуляцію та фейки щодо моєї можливої участі у голосуванні за Ігоря Дворнікова (чоловік Віолетти Кременчук-Дворнікової – ред.): Закон про корупцію та норма про конфлікт інтересів унеможливлюють мою участь у цьому.

Сьогодні в ірпінській організації партії “Батьківщина” шукають, на кого можна повісити всі свої політичні помилки та знайти варіанти, як завести замість мене в команду людей, які будуть боятися висловити власну позицію. Відбувається «полювання на відьом»: щодо мене вже розпочали процедуру імперативного мандату. Прошу сприяти справедливому вирішенню цього конфлікту за підтримки консолідованого жіночого та політичного середовища.

Я і надалі діятиму виключно в інтересах виборців і (згідно з) ідеями лідера партії, а не місцевих партійних босів, і завжди залишатимуся вірною своїм цінностям та свободі слова.

Ірпінь – моя Батьківщина – доведено роками».


На фото: Віолетта Кременчук-Дворнікова отримує посвідчення депутата з рук голови Ірпінської ТВК Марини Назарової


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!