Дітей з Ірпінської громади запрошують на заняття з пічної справи
29 Sep 14:59, 2025
Ірпінський центр позашкільної освіти запрошує дітей від 10 років та підлітків відвідати новий гурток «Пічна майстерня», що починає роботу з жовтня. На заняттях гуртка діти під керівництвом досвідченого майстра пічної справи навчаться робити макети справжніх пічок, камінів, мангалів у мініатюрі.
«Гурток чудово підійде для любителів складати конструктори та створювати гарні речі своїми руками. А для підлітків ці заняття можуть стати знайомством з затребуваною професією, що достойно оплачується, адже печі, що діти робитимуть на заняттях — це не просто бутафорія, а моделі справжніх опалювальних печей», — повідомили у центрі позашкільної освіти.

Графік роботи: четвер, п’ятниця — 17:00-18:30.
Якщо у вас виникли запитання чи ви хочете записати дитину на заняття, телефонуйте: +380997178559 (Леонід). Заняття — безкоштовні.

