Дмитро Андрущенко очолив Ірпінську молодіжну громадську раду (відео)

Розширити зв’язки та долучитися до вирішення першочергових проблем міста – основні завдання, які ставить перед собою Дмитро Андрущенко – проєктний менеджер Ірпінської агенції розвитку, бізнесмен, а відтепер ще й новоспечений голова Ірпінської молодіжної громадської ради. Цю посаду Дмитро отримав у символічне свято – День молоді – під час установчих зборів нової Молодіжної ради.

Дмитро Андрущенко:
«Ірпінська молодіжна рада – це не лише про дорадчий орган, не лише про консультації, це про вміння працювати в команді. Звичайно, це про військову кваліфікацію, про патріотичне виховання. Оце такі основні напрямки, якими ми будемо займатися».

Тепер у складі Молодіжної ради – 33 особи. Більша частина з них – новачки. Та попри це кожен хоче бути активним учасником життя і розвитку громади. Як от Саша – амбітна фотографиня з Донеччини. Разом із сім’єю дівчина рятувалася під обстрілами з епіцентру війни. Та навіть попри пережитий жах вона не розучилася вірити у краще.

Олександра Кліперт:
«Ірпінь саме в цей час потребує якомога більше голів, свіжих ідей і, головне, дій. Тобто не просто прийти поговорити, щось обсудити, а ще потрібно щось робити для того, щоб місто процвітало і було ще кращим, ніж воно було до війни».

Учасників нової Молодіжної ради привітали голова Української асоціації молодіжних рад Володимир Сонько та мер Ірпеня Олександр Маркушин.

Олександр Маркушин:
«На вас ми покладаємо дуже високі надії. І на сьогоднішній день ми повинні працювати виключно однією командою. Ірпінь відстояли виключно тому, що працювали однією командою. Так само, якщо ми будемо працювати однією командою на відновлення міста, у нас буде результат».

Володимир Сонько:
«Ви, молодь, саме розпочинаєте новий етап через каденцію Молодіжної ради, адже це інструмент, який дає вам можливість будувати міст між тими ідеями, які ви хочете просувати, і органом, через який ви безпосередньо це робитимете».

Олександр Туз, голова установчих зборів Ірпінської молодіжної громадської ради:
«Молодіжна рада повинна прямо включитися у відновлення міста: економічне, інфраструктурне, політичне, інституційне, залучити нові організації й допомогти місту. І щоб, наприклад, через рік або через два, коли закінчиться основна каденція Молодіжної ради, ми могли вийти і сказати: “Ось, ми зробили!”».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!