Реклама

До Ірпеня завітала Міністерка інфраструктури та регіонального розвитку Молдови Лілія Дабіжа

До Ірпеня завітала Міністерка інфраструктури та регіонального розвитку Молдови Лілія Дабіжа

Міністерка інфраструктури та регіонального розвитку Молдови Лілія Дабіжа в межах свого візиту до України відвідала в Ірпінь. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Олександр Маркушин зустрівся з гостею біля зруйнованого російськими військами ЖК «Ірпінські Липки». Будинок розташований у найбільш постраждалому районі міста — СМУ, де зараз триває активна відбудова приватного сектору.

«Лілію вразили руйнування, яких зазнав наш мужній Ірпінь з одного боку. А з іншого — тепми, якими нині живе і відновлюється наше місто», — розповів Олександр Маркушин.

Також Ірпінський міській голова подякував гості з Молдови за допомогу, яку раніше її країна передала до Ірпінської міської центральної лікарні.

«Дякую молдовським партнерам за підтримку і увагу до нашого міста та Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України за сприяння у розбудові нашого міжнародного партнерства», — написав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, 2 червня, у День проголошення Італійської Республіки, у місто-герой Ірпінь завітала делегація з Італії. Почесний консул України в італійському місті Падуї Марко Тозон, представники ГО «Клуб мерів в Італії» та італійські бізнесмени приїхали, щоб висловити свою підтримку українцям, дізнатися більше про війну в Україні та оборону Ірпеня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!