Реклама

До Ірпеня завітав американський бізнесмен Аллан Рейган

До Ірпеня завітав американський бізнесмен Аллан Рейган

До Ірпеня завітав генеральний директор американської мережі унікальних кінотеатрів-пивоварень Аллан Рейган. Він приїхав, щоб зрозуміти, як може допомогти у відбудові та розвитку Ірпеня. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Майбутній інвестор Ірпеня» — так представився американський бізнесмен Аллан Рейган у нашому першому листуванні. А вже сьогодні він відвідав нашу громаду та обговорив варіанти допомоги у відбудові та розвитку міста», — розповідає Олександр Маркушин.

Аллан Рейган побував біля зруйнованого ТРЦ «Жираф», який під час бойових дій став один із форпостів Ірпеня. Почувши історію боїв, які точилися тут, американський бізнесмен запропонував профінансувати спорудження тут меморіалу.

«Як бізнесмена з 30-річним досвідом, Аллана вразили руїни ТЦ «Жираф», — зазначає Олександр Маркушин.

Також Ірпінський міський голова обговорив із Алланом Рейганом фінансування ремонту будинків, які були повністю побудовані, але не введені в експлуатацію перед початком повномасштабного вторгнення, а під час бойових дій були пошкоджені.

«Хочу підкреслити, що питання відновлення таких будівель закордонні благодійники озвучують вкрай рідко. Водночас ця проблема нікуди не зникає і надзвичайно турбує власників таких квартир. Адже фактично нерухомість вони вже придбали, гроші заплатили, а офіційно житло – так і не отримали. Тож ремонт таких будинків не підпадає під державні програми з відновлення», — наголошує міський голова.

Аллан Рейган — голова інвестиційного комітету новоствореного благодійного фонду з відбудови інфраструктури України – UAID Fund. Після всього побаченого в Ірпені він пообіцяв зустрітися із американськими благодійними організаціями, щоб залучити додаткове фінансування для відбудови Ірпінської громади.

«Тож вже незабаром сподіваємось на гарні новини з-за океану! Дякуємо, Аллане, за Ваш візит та підтримку нашого міста-героя Ірпеня!», — подякував Олександр Маркушин.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

В Ірпені відкриється виставка живопису і графіки Євгенії Харґрі «Контрасти 2024»

20 Jul 13:23

Детальніше
Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Всі новини