Реклама

До команди медіаамбасадорів Фонду відновлення Ірпеня долучилася Оля Цибульська (відео)

Популярна українська співачка Оля Цибульська хоче приєднатися до відбудови Ірпеня. Про це вона заявила на зустрічі з міським головою Олександром Маркушиним.

Оля Цибульська, співачка:
«Мені не чужий Ірпінь, тому що я люблю це місто, тут живуть мої батьки. Вони переїхали в Ірпінь три роки тому. Я переживала все, що відбулося тут, і я знаю про окупацію, і я дякую вам за те, що ви долучилися до того, щоб батьки залишилися живими».

Батьків співачки разом із іншими людьми вдалося евакуювати. Оля зізналася, що тепер Ірпінь їй болить так само, як і його мешканцям. І поцікавилася, чим конкретно може допомогти.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Практично вся моя команда комунальних служб і виконавчого комітету й багато депутатів воювали – залишилися зі мною в Ірпені й відстоювали Ірпінь. І зараз ми всією цією командою його відбудовуємо. Завдання номер один – це відбудова».

Олександр Маркушин розповів співачці, що в місті створили спеціальний Фонд відновлення Ірпеня, куди залучають кошти для відбудови зруйнованих і пошкоджених об’єктів. Олі Цибульській сподобалася прозора діяльність фонду, і що тут не витрачають кошти благодійників на обслуговування самого фонду, тоді як в інших на такі потреби забирають до 20% надходжень.

Олександр Маркушин:
«Ми показуємо: надійшов мільйон, ось ці квитанції; ми витратили – і є результат. Це ж чесно? І нуль ми забрали на фонд. Нуль. І одними з перших покажемо аудит усього фонду».

Співачка зізналася, що їй імпонує така робота на результат і запропонувала стати медіаамбасадором Фонду відновлення Ірпеня.

Оля Цибульська:
«Я готова долучатися до отаких прозорих і чистих схем, тому що теж зіткнулася з великою кількістю фондів, які запрошують нас на благодійні виступи, і коли просиш документацію, вони кажуть: «Ми кудись передамо»».

Оля сказала, що тепер вона з командою розроблятиме плани, аби її допомога була ефективною. А на завершення зустрічі залишила свій автограф на прапорі Ірпеня – серед численних підписів поважних гостей міста.

Нагадаємо, що медіаамбасадорами Фонду відновлення Ірпеня вже стали соліст гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин, народний артист України Олександр Пономарьов, поет і музикант Коля Сєрга і репер Ярмак; також український письменник Сергій Жадан, хореограф Олексій Суровцев та «прості хлопці з ютуба» Бампер і Сус.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама