Реклама

Донька мера Гостомеля купила авто за 100 тисяч євро — ЗМІ

Донька мера Гостомеля купила авто за 100 тисяч євро — ЗМІ

Дочка селищного голови Гостомеля і депутат місцевої ради Надія Скуратівська придбала авто за 100 тисяч євро. Це найновіший електромобіль преміум-класу «Mercedes-Benz EQC», який ще навіть не продається в Україні. Для доньки Юрія Прилипка машину замовляли з Німеччини. Про це розповідається в публікації 04597.com.ua.

Зазначається, що фото автомобіля, припаркованого біля Гостомельської селищної ради, з’явилося в соцмережі «Facebook». У коментарях під світлинами Надія Скуратівська підтвердила, що це її машина; вона написала, що автомобіль «дуже класний», а всім, хто заздрить, порадила наполегливо працювати.

«Редакція сайту 04597 вийшла на зв’язок з менеджерами Автомобільного дому «Mercedes-Benz Україна», показала фото, які оприлюднили в соціальній мережі. «В Україні такі автомобілі продаються тільки з бензиновими двигунами. Електромобілів нема. Можливо, будуть продаватися з наступного року, і то не факт. Авто на цьому фото – це преміальний клас. Такі машини гідні шейхів і королів. У Європі це авто коштує від 100 тисяч євро», — повідомив нам менеджер Автомобільного дому «Mercedes-Benz», — йдеться в статті.

Автори публікації з посиланням на свої джерела повідомляють, що в компанії «Мелвін — Прайм», де Надія Скуратівська офіційно працевлаштована на посаді менеджера відділу кадрів, вона отримує зарплату в розмірі 3700 грн.

Відзначається також, що всупереч вимозі закону «Про запобігання корупції» депутатка не задекларувала придбаний автомобіль. «Надія Скуратівська мала внести до декларації повідомлення про суттєві зміни майнового стану. Відповідно до реєстру транспортних засобів, машина на неї зареєстрована 12 червня 2020 року. Суб’єкт має 10 днів на подачу повідомлення з моменту, як він став власником майна, що перевищує певний поріг. Ця машина на порядок перевищує поріг, але в декларації Скуратівської змін немає», — наголошується в статті.

Там також зауважується, що «цієї весни, в розпал короно-кризи, сім’я мера Гостомеля купила автомобілів на суму 5,5 млн гривень; зокрема, і сам Юрій Прилипко придбав преміальний «Mercedes-Bens Viano» за 70 тисяч євро». 

Нагадаємо, раніше в журналістському розслідуванні ITV розповідалося про масштабні земельні оборудки родини Прилипків у Гостомелі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!