Донька героя-поліцейського з Ірпеня перемогла в конкурсі малюнків, проведеному МВС (фото, відео)

Imagetools1

4-річна Мілана – донька загиблого капітана поліції, Почесного громадянина Ірпеня Сергія Близнюка – стала переможницею конкурсу малюнків до Дня святого Миколая, який організувало Міністерство внутрішніх справ України. Про це повідомляють пресслужби МВС та поліції Київщини.

Учасниками конкурсу були понад 2,5 тис. дітей віком до 14 років. Автори 400 відібраних малюнків будуть нагородженні у своїх регіонах, а 10 переможців, серед яких маленька ірпінчанка, були запрошені для вручення заохочувальних подарунків до Міністерства.

«Окремий подарунок підготував міністр внутрішніх справ України. Передивившись сотні робіт, Денис Монастирський визнав кращою роботу 4-річної Мілани з міста Ірпінь», – зазначає пресслужба МВС. 

Дівчинка зобразила свій майбутній перший похід до школи. На малюнку її веде за руку лише мама, бо тато відтепер – янгол.

Також, за інформацією Бучанського райуправління поліції, у День святого Миколая Мілана отримала привітання й подарунки від начальника управління Андрія Ткача та керівника поліції Ірпеня Олександра Малоголового.

Нагадаємо, Сергій Близнюк загинув, евакуюючи жителів Ірпеня під час бойових дій у березні ц. р. – в його автомобіль влучив снаряд. 14 липня депутати Ірпінської міськради вирішили присвоїти герою-поліцейському посмертно звання Почесного громадянина міста.  


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!