1

Допоможи конкретній людині: Юлія Савельєва (відео)

На перший погляд Юлія – звичайна енергійна дівчина. Турбується про соціальне життя міста, опікується незахищеними дітьми. Потім вона знімає хустку – і холоне серце: за щирою посмішкою стоїть сильна жінка, яка щодня бореться зі своїм особистим ворогом. У Юлії – інвазивна карцинома молочної залози.

Юлія Савельєва:
«Коли я почула ці слова від лікаря – «у вас рак» – відразу не сталося нічого. Ці слова пішли ніби в порожнечу… Страшно за сина, який може залишитися без мами, страшно за мою маму, яка може залишитися без єдиної дочки. І починаєш продумувати, що ти максимально швидко маєш устигнути зробити».

Тоді, коли Юля, дивлячись на сина, вже не знала, скільки ще доля дозволить їй побути з рідними, надійною підтримкою став її чоловік.

Юлія Савельєва:
«Чоловік підтримував із першої хвилини й дотепер. Я точно пам’ятаю, що коли я йому розповіла, він сказав: «Ми тебе вилікуємо. Я без тебе не можу. Ми без тебе не можемо».


З того часу Юля не дозволяє собі опускати руки. Вона стала борцем за своє життя і пообіцяла собі, що буде жити.

Юлія Савельєва:
«Я живу зараз трішки по-іншому, я живу в іншому ритмі, я живу з іншою зовнішністю. Але я жива! І це найголовніше».

Син Юлії:
«Не люблю, коли мамі боляче. Коли мама чимось ударилася, я стараюся зробити так, щоб трішечки біль зменшився. Я це місце цілую, дую на нього і ще гладжу, щоби трішки зажило».  

Саме така підтримка рідних та оптимістичний настрій і допомагають Юлі успішно боротися з хворобою. Динаміка одужання – позитивна. Лікарі прогнозують повну перемогу над раком у разі правильного якісного лікування.

Юлія Савельєва:
«В останній раз, коли я зробила КТ, воно показало завмирання росту утворень, і навіть їхнє зменшення. Це нешвидко, але позитивна динаміка є. Лікарі розповідали мені зі свого досвіду про жінок, які були з таким же захворюванням, як у мене, і говорили, що дійсно за рахунок того, що в мене досить молодий вік, є великий шанс на те, що я можу перемогти цю хворобу».

Шанси є! Жага до життя шалена! Однак лікування надто дороге.

Юлія Савельєва:
«Мені треба робити ПЕТ-КТ – це 9900 грн. І ще на придбання медикаментів для підтримки мого здоров’я і для отримання якісного лікування…
Це в середньому виходить близько 30 тис. грн щомісяця».

Юля не з тих хворих, хто просто просить про допомогу. Наскільки може, активно організовує волонтерські заходи, втілює соціальні проєкти. І разом із тим завжди вдячна за будь-яку підтримку.

Родина Юлі звертається до небайдужих людей і просить допомогти їй у цій нелегкій ситуації. Рідні дуже сподівається, що їхня така дорога донька, дружина, мама одужає.

Благодійну допомогу можна перерахувати на карту «Monobank» 4441 1144 2709 1077 (Савельєва Юлія Володимирівна).

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300