1

Допоможи конкретній людині: Юлія Савельєва (відео)

На перший погляд Юлія – звичайна енергійна дівчина. Турбується про соціальне життя міста, опікується незахищеними дітьми. Потім вона знімає хустку – і холоне серце: за щирою посмішкою стоїть сильна жінка, яка щодня бореться зі своїм особистим ворогом. У Юлії – інвазивна карцинома молочної залози.

Юлія Савельєва:
«Коли я почула ці слова від лікаря – «у вас рак» – відразу не сталося нічого. Ці слова пішли ніби в порожнечу… Страшно за сина, який може залишитися без мами, страшно за мою маму, яка може залишитися без єдиної дочки. І починаєш продумувати, що ти максимально швидко маєш устигнути зробити».

Тоді, коли Юля, дивлячись на сина, вже не знала, скільки ще доля дозволить їй побути з рідними, надійною підтримкою став її чоловік.

Юлія Савельєва:
«Чоловік підтримував із першої хвилини й дотепер. Я точно пам’ятаю, що коли я йому розповіла, він сказав: “Ми тебе вилікуємо. Я без тебе не можу. Ми без тебе не можемо”.


З того часу Юля не дозволяє собі опускати руки. Вона стала борцем за своє життя і пообіцяла собі, що буде жити.

Юлія Савельєва:
«Я живу зараз трішки по-іншому, я живу в іншому ритмі, я живу з іншою зовнішністю. Але я жива! І це найголовніше».

Син Юлії:
«Не люблю, коли мамі боляче. Коли мама чимось ударилася, я стараюся зробити так, щоб трішечки біль зменшився. Я це місце цілую, дую на нього і ще гладжу, щоби трішки зажило».  

Саме така підтримка рідних та оптимістичний настрій і допомагають Юлі успішно боротися з хворобою. Динаміка одужання – позитивна. Лікарі прогнозують повну перемогу над раком у разі правильного якісного лікування.

Юлія Савельєва:
«В останній раз, коли я зробила КТ, воно показало завмирання росту утворень, і навіть їхнє зменшення. Це нешвидко, але позитивна динаміка є. Лікарі розповідали мені зі свого досвіду про жінок, які були з таким же захворюванням, як у мене, і говорили, що дійсно за рахунок того, що в мене досить молодий вік, є великий шанс на те, що я можу перемогти цю хворобу».

Шанси є! Жага до життя шалена! Однак лікування надто дороге.

Юлія Савельєва:
«Мені треба робити ПЕТ-КТ – це 9900 грн. І ще на придбання медикаментів для підтримки мого здоров’я і для отримання якісного лікування…
Це в середньому виходить близько 30 тис. грн щомісяця».

Юля не з тих хворих, хто просто просить про допомогу. Наскільки може, активно організовує волонтерські заходи, втілює соціальні проєкти. І разом із тим завжди вдячна за будь-яку підтримку.

Родина Юлі звертається до небайдужих людей і просить допомогти їй у цій нелегкій ситуації. Рідні дуже сподівається, що їхня така дорога донька, дружина, мама одужає.

Благодійну допомогу можна перерахувати на карту «Monobank» 4441 1144 2709 1077 (Савельєва Юлія Володимирівна).