Дорогу під приватними будинками біля парку Правика в Ірпені тимчасово перекриють для проїзду транспорту

406838012418729701485548552444459120328704n-e1535885602412_5b8f7bf61f745

Частину вулиці імені Заріфи Алієївої в Ірпені вздовж парку Правика перекриють для проїзду транспорту на час проведення ремонтних робіт на сусідній вулиці Соборній. Відповідне рішення прийнято сьогодні на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Через перекриття руху по вулиці Соборній на ділянці від вулиці Тургенєвської до Садової, пов’язане з ремонтними роботами, водії почали об’їжджати цей відрізок найкоротшим шляхом – вулицею Заріфи Алієвої вздовж парку Правика, під приватними житловими будинками. Але ця дорога вузька і не передбачена для активного транспортного потоку. Це створює небезпеку для місцевих мешканців і вже призвело до ДТП. Тому мешканці вулиці звернулися до міської ради з проханням вирішити цю проблему.

«Тут почали їздити не лише легкові автомобілі, але й вантажівки. Вже була зафіксована  навіть аварія. Мешканці, які проживають на цій вулиці, звернулися із заявою припинити там рух транспорту. Тому ми перекриваємо цей відрізок вулиці на місяць, до завершення ремонтних робіт на Соборній», – зазначив Ірпінский міський голова Олександр Маркушин. Він також додав, що на згаданій дорозі чергуватимуть працівники Муніципальної варти. Вони роз’яснюватимуть водіям, чому не варто їхати цим шляхом.

Нагадаємо, на вулиці Соборній зараз проводяться ремонтні роботи. Тут прокладають новий водогін та зливову каналізацію. Зараз ведуться роботи з прокладання електромережі. Також по цій вулиці збільшать кількість паркомісць. Паркувальна зона буде розширена і на вулиці Садовій.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!