Досвід Бучанської громади в створенні молодіжного простору представили на Всеукраїнському форумі PartnerUp: SetUp edition
05 Mar 15:50, 2026
У Києві відбувся Всеукраїнський форум PartnerUp: SetUp edition, під час якого представниці Бучанської громади презентували досвід запуску молодіжного простору «Гаврик HUB».
Про це повідомляє Бучанська міська рада.
Протягом двох днів учасники заходу обговорювали розвиток молодіжної політики, ділилися успішними кейсами та обмінювалися ідеями щодо залучення молоді до життя міста. «Гаврик HUB» представили як приклад успішного майданчика для самореалізації молоді. Команда розповіла про етапи створення простору, нові можливості для розвитку молоді та механізми її реального впливу на рішення всередині громади.
Програма форуму включала воркшопи, дискусії та формат «живої бібліотеки», що допомогло представникам громад налагодити мережу контактів для майбутніх партнерств.
Довідково: програму SetUp впроваджує ГО YouthUp спільно з UNICEF Ukraine, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через банк розвитку KfW та Посольства Німеччини в Києві.
Читайте також: Молодіжний простір «Custom» в Ірпені запрошує підлітків на цікаві вечори

