Дотаційна Буча за 5 років не вклала в лікарню жодної гривні

photoeditorsdk-export - 2019-12-05T175454.462

Місто Буча на Київщині є дотаційним, і за п’ять років його влада не спромоглася вкласти в розвиток чи утримання розташованої там Ірпінської центральної міської лікарні жодної гривні. Про це свідчать дані бюджетної аналітичної записки, опублікованої 04597.com.ua.

Із документа випливає, що за останні п’ять років Буча отримала з державного бюджету дотації в розмірі 17,8 млн грн. За цей же період із бюджету Ірпеня до держбюджету було вилучено майже 63,5 млн грн. У ремонти приміщень лікарні та придбання обладнання Ірпінь від 2015 року вклав 17,32 млн грн, тоді як Буча – нічого.

«Місто Буча неспроможне фінансово утримувати та розвивати міську лікарню, оскільки це місто є дотаційним. Тому будь-які розмови про передачу Ірпінської міської лікарні Бучі – це не більше ніж фантазії», – прокоментував аналітичну записку депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко.

Видання зазначає, що лікарня за останні два роки кардинально змінилася: сучасний ремонт фінансувався бюджетом Ірпеня. При цьому медзаклад уже багато років обслуговує не лише ірпінців і гостомельчан, а й жителів Бучі. «Буча оплачує тільки обслуговування бучанців, а не вкладає гроші в ремонт чи нове обладнання. Вона не робить цього тому, що в неї немає на це коштів», – каже Максим Плешко.

Нагадаємо, у своїй авторській програмі «Ірпінь Розумний» голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк розповідав про безпідставні посягання на Ірпінську лікарню міського голови Бучі Анатолія Федорука. За словами Карплюка, команда бучанського мера не лише намагалася незаконно відібрати медзаклад в ірпінської громади, а й блокує його розбудову. 

НОВИНИ

«Бест охорона» почала опікуватися Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій (відео)

26 вер 19:57

Детальніше
Гроші на ремонт будинків, нові закордонні міста-побратими: Маркушин розповів про рішення сесії міськради (фото)   

26 вер 19:18

Детальніше
«Домінет»: відновлення інтернету під обстрілами та відродження після деокупації Ірпеня (відео)

26 вер 18:44

Детальніше
В Ірпені нагородили рятувальників за заслуги перед містом (відео)

26 вер 16:47

Детальніше
Італійський фонд до зими відремонтує в Ірпені три багатоквартирні будинки  

26 вер 15:58

Детальніше
Фонд відновлення Ірпеня продовжив серію відеорозповідей про зруйновані будинки містян (відео)

26 вер 15:19

Детальніше
Ірпінська молодіжна рада провела турнір із прибирання сміття (відео)

26 вер 13:37

Детальніше
В Ірпінській бібліотеці набирають обертів курси української мови (відео)

26 вер 12:49

Детальніше
Всі новини