Реклама

Директорка ірпінського ліцею перемогла на обласному етапі конкурсу «Учитель року»

Директорка ірпінського ліцею перемогла на обласному етапі конкурсу «Учитель року»

Перший заступник міського голови Ірпеня (Київська область) Олександр Маркушин привітав директорку Навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Лесю Харітоненко з перемогою на обласному етапі конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2020». Привітання розміщене на офіційній сторінці Маркушина у фейсбуці.  

«Маємо нагоду вкотре переконатись у високих професійних якостях педагогів міста Ірпеня. Пишаємося перемогою Лесі Харітоненко, директора та вчителя зарубіжної літератури Ірпінського НВО «ІЛІТ – МАН», на обласному етапі конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2020» у номінації «Зарубіжна література»!» – написав перший заступник мера.

«Сьогодні на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів відбувся третій, заключний, етап конкурсу «Учитель року – 2020» та визначено переможця і лауреатів. Після трьох напружених етапів випробувань зі знання педагогіки, психології та реалізації інноваційних методик викладання зарубіжної літератури Леся Харітоненко була визнана найкращою у своїй справі на Київщині і тепер представлятиме нашу область на ІV всеукраїнському етапі конкурсу», – розповів Олександр Маркушин.

Він висловив упевненість, що ірпінці будуть уболівати за Лесю Харітоненко всією громадою і побажав їй «підкорення нових педагогічних вершин».  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!