Директорка ірпінського ліцею перемогла на обласному етапі конкурсу «Учитель року»

photoeditorsdk-export - 2020-01-10T214942.772

Перший заступник міського голови Ірпеня (Київська область) Олександр Маркушин привітав директорку Навчально-виховного об’єднання «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – Мала академія наук» Лесю Харітоненко з перемогою на обласному етапі конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2020». Привітання розміщене на офіційній сторінці Маркушина у фейсбуці.  

«Маємо нагоду вкотре переконатись у високих професійних якостях педагогів міста Ірпеня. Пишаємося перемогою Лесі Харітоненко, директора та вчителя зарубіжної літератури Ірпінського НВО «ІЛІТ – МАН», на обласному етапі конкурсу педагогічної майстерності “Учитель року – 2020” у номінації “Зарубіжна література”!» – написав перший заступник мера.

«Сьогодні на базі Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів відбувся третій, заключний, етап конкурсу “Учитель року – 2020” та визначено переможця і лауреатів. Після трьох напружених етапів випробувань зі знання педагогіки, психології та реалізації інноваційних методик викладання зарубіжної літератури Леся Харітоненко була визнана найкращою у своїй справі на Київщині і тепер представлятиме нашу область на ІV всеукраїнському етапі конкурсу», – розповів Олександр Маркушин.

Він висловив упевненість, що ірпінці будуть уболівати за Лесю Харітоненко всією громадою і побажав їй «підкорення нових педагогічних вершин».