Дзюдоїсти з Коцюбинського стали призерами відкритого чемпіонату Києва серед кадетів

Photoeditorsdk Export 2022 01 18t122214.450

Вихованці відділення дзюдо Коцюбинської дитячо-юнацької спортивної школи стали призерами відкритого чемпіонату Києва серед кадетів до 18 років: Дарія Баришевська посіла друге місце, Іван Майборода – третє. Про це повідомив директор ДЮСШ Олександр Червоний.

Він також відзначив, що в лютому коцюбинські дзюдоїсти візьмуть участь у чемпіонаті Київської області, Всеукраїнському турнірі «Фестиваль дзюдо» і будуть активно готуватися до чемпіонату України.

Нагадаємо, в лютому минулого року 4-ро ірпінців та 5-ро коцюбинчан здобули золоті медалі на відкритому чемпіонаті Київської області з дзюдо серед кадетів до 18 років.

У жовтні вихованець ірпінського клубу «Дзюдока» Нікіта Матвеєв завоював золото на відкритому чемпіонаті України серед молодших кадетів до 17 років.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!