«Ecosoft» запрошує на товариські футбольні матчі

photo_2021-06-25_09-58-42

Провідний український виробник фільтрів для води «Ecosoft» запрошує команди ірпінських підприємств на товариські футбольні матчі. Про це журналістам ITV повідомили в компанії.

«Минулого року ми започаткували традицію проводити футбольні матчі серед працівників нашої компанії. Така ідея одразу сподобалася хлопцям, і цього року всі з нетерпінням чекали відкриття сезону. Однак ми подумали, що зіграти з колегами з інших підприємств було б ще цікавіше! Тому запрошуємо на товариські матчі. Звертайтеся! Будемо раді весело і корисно провести разом позаробочий час. Телефонуйте нам 067-434-82-85 (Анна)», – зазначила HR-менеджер «Ecosoft» Анна Подопригора.

В «Ecosoft» переконані, що спільний відпочинок і заняття спортом не лише сприяють формуванню командного духу, покращенню дружнього клімату в колективі, знімають стрес, але й посилюють мотивацію працівників та підвищують їхню працездатність.

Слід зазначити, що компанія «Ecosoft», центральний офіс і виробництво якої розташовані в Ірпені, є постійним спонсором спортивних заходів у регіоні. Зокрема, нещодавно вона підтримала відкриту першість із мотокросу спортивно-технічного клубу «Сона» та міжнародний веломарафон «GRVL200 – Ірпінь». У компанії переконані: спорт, здоровий спосіб життя та їхня пропаганда в наш час дуже потрібні суспільству.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!