Реклама

Екс-представниця штабу «Зе-команди» заявила про своє розчарування діями партії

Photoeditorsdk Export (16)

Екс-заступниця керівника гостомельського штабу партії «Слуга народу» з організаційної та медійної роботи Юлія Каро розповіла, що дуже розчарована діями обласного штабу партії. Також вона заявила, що ніколи б не працювала з Гостомельським селищном головою Юрієм Прилипком і його командою через постійні корупційні й інші злочинні дії. Про це пише інтернет-видання «Правда Ірпеня» з посиланням на сторінку Юлії Каро в соцмережі.

«Нам із обласного штабу надійшли вказівки включити до списку кандидатів у депутати шістьох людей (замість тих, що вже були у команді). Спочатку ці прізвища ні про що мені не казали. Штутман, Сапоненко, Захарчишина, ще троє. Ми почали дізнаватися про цих людей, розпитувати у місцевих жителів та у членів Зе-команди Гостомельської ОТГ. І – о, диво, вони виявилися тими людьми, із якими працювати було б за сором кожному! Більшість навіть виявили бажання забрати свої заяви, щоб не плямувати свою репутацію. Що ми виявили? Що Штутман, Захарчишина та Сапоненко працювали у ЖКГ із діючим мером Гостомеля Юрієм Прилипком. Про його репутацію і дії я знаю вже чимало. Я б з ним не працювала. Ніколи. Ця трійця вчиняла злочинні порушення, що підтверджували неодноразові перевірки та кримінальні впровадження. Ці персонажі славляться корупційними діями, і було вирішено відмовити обласному керівництву у прийнятті їх до списку наших кандидатів», – розповіла Юлія Каро.

Вона зазначила, що після надсилання листа до обласного штабу її та керівника місцевого штабу «Слуги народу» видалили з усіх партійних чатів. Натомість у ТВК зареєстрували зовсім інший список кандидатів. «Я ненавиджу підступність! Та одна справа, коли підступно діють шахраї, і зовсім інша – коли її виявляє організація, що була (принаймні, для мене) уособленням порядності та чистих ідеалів! Сказати, що я розчарована – не сказати нічого!» – наголосила Юрія Каро.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Світлини зі зруйнованого Ірпеня, Гостомеля, Бучі, Бородянки представлені на виставці «Моє ім’я Україна» у Потсдамі

22 May 21:09

Детальніше
Учні ІЛІТ вразили засновницю «Юрштабу» рівнем правової освіти (відео)

22 May 20:58

Детальніше
В Ірпені зустріли учасників велопробігу "Шануємо пам'ять захисників України"

22 May 17:09

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці збирають допомогу родині, житло якої постраждало у пожежі 

22 May 17:07

Детальніше
Понад 300 українських та іноземних артистів: хто виступить на фестивалі V`YAVA Єднання

22 May 17:03

Детальніше
У дитсадку «Червона калина» в Ірпені збирали гроші для ЗСУ (відео)

22 May 13:16

Детальніше
В Ірпені демонтували згорівший автомобіль, який був знищений під час активних бойових дій

22 May 12:30

Детальніше
Національна поліція провела виїмку документів в Ірпінській міськраді

21 May 20:32

Детальніше
Всі новини
300x300
Реклама