Екскандидата в мери Ірпеня Ярослава Куца звинувачують у шахрайстві – ЗМІ

photoeditorsdk-export (80)

Фірма «ПІАР-ЛАЙН» подала до поліції заяву про вчинення колишнім претендентом на посаду Ірпінського міського голови Ярославом Куцом кримінального правопорушення, передбаченого ст. 159-1 Кримінального кодексу України (порушення порядку фінансування політичної партії, передвиборної агітації чи агітації референдуму). Про це повідомила «Правда Ірпеня» з посиланням на власні джерела.

Видання опублікувало договір із Ярославом Куцом щодо розміщення на рекламних носіях матеріалів передвиборчої агітації.


Як стверджують у «ПІАР-ЛАЙНі», Куц не оплатив жодних послуг, які надала йому фірма. Більше того, звіт кандидата на посаду мера Ірпеня Ярослава Куца про надходження і використання коштів виборчих фондів на місцевих виборах не містить жодних відомостей про укладений із фірмою «ПІАР-ЛАЙН» договір, а навпаки містить неправдиві відомості про виготовлення матеріалів передвиборчої агітації. «Так, у графі “виготовлення матеріалів передвиборної агітації” зазначено “0”, що не відповідає дійсності, оскільки ТОВ “ПІАР-ЛАЙН” виготовляло на замовлення суб’єкта виборчого процесу Куца Я.О. матеріали передвиборної агітації, що підтверджується відповідними фотоматеріалами та матеріалами переписки”, – повідомляють у «ПІАР-ЛАЙНі».

Крім того, під час передвиборчої кампанії (22 жовтня) Ярослав Куц брав участь у дебатах, які були проведені телеканалом «Погляд”. “Однак у звіті кандидата, у графі “використання засобів масової інформації”, у тому числі ефірного часу, а також у графі “Розміщення матеріалів передвиборної агітації в мережі Інтернет” відповідні витрати не відображені, що також є порушенням виборчого законодавства, та є достатні підстави вважати, що вказані відомості також недостовірні», – йдеться в заяві.

Видання зауважує, що за подання завідомо недостовірних відомостей у фінансовому звіті про надходження та використання коштів виборчого фонду Ярославу Куцу загрожує штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на той самий строк.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!