Експосадовця Київської ОДА підозрюють у службовій недбалості

Експосадовця Київської ОДА підозрюють у службовій недбалості

Ексголові тендерного комітету одного із департаментів Київської обласної держадміністрації повідомили про підозру. За даними слідчих, через його службову недбалість департамент закупив медобладнання за завищеною ціною. Про це повідомили у Національній поліції України.

Один із департаментів обласної держадміністрації у 2019 році проводив публічні закупівлі медобладнання.

«Голова тендерного комітету департаменту перед укладанням договору повинен був вивчити цінову політику на ринку медичного обладнання, але неналежно поставився до виконання своїх службових обов’язків. Як результат — стаціонарну ангіографічну систему придбали на 7 млн грн дорожче», — розповідають у Нацполіції.

Наразі вирішують питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Експосадовцю КОДА загрожує позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

У Козинцях та Михайлівці-Рубежівці працюватиме мобільна група з ветеранських питань 

23 Jun 19:54

Детальніше
В Ірпені презентували книгу Сергія Мартинюка про оборону Ірпеня (відео)

23 Jun 19:10

Детальніше
Орієнтувальники Приірпіння привезли 25 нагород зі змагань «Granit Race»

23 Jun 17:35

Детальніше
В Ірпені триває освітній курс для дівчат-підлітків «Girl Power Ukraine» (відео)

23 Jun 15:36

Детальніше
Комунальні служби Ірпеня ліквідовують наслідки ворожого обстрілу у громаді

23 Jun 14:50

Детальніше
Молодіжний парламент Ірпеня запрошує на презентацію збірки віршів «Вільність» Тетяни Власової

23 Jun 14:28

Детальніше
В Ірпінській громаді відключатимуть світло

23 Jun 13:57

Детальніше
Щонайменше шість пошкоджених будинків та одна постраждала людина: Олександр Пащинський розповів деталі ворожої атаки в Ірпінській громаді

23 Jun 10:23

Детальніше
Історичний день: фінал кубка Київщини з футболу зіграли в Ірпінській громаді

22 Jun 16:09

Детальніше
В Ірпені мешканці будинку потерпають від агресивного сусіда

22 Jun 12:43

Детальніше
В Ірпені формують бізнес-еліту з бойовими навичками

22 Jun 10:16

Детальніше
Всі новини