Реклама

Експосадовців Апеляційного суду Київської області судитимуть за безпідставні премії співробітникам (відео)

Експосадовців Апеляційного суду Київської області судитимуть за безпідставні премії співробітникам (відео)

Колишніх посадовців Апеляційного суду Київської області – екскерівника апарату суду й ексначальника відділу планування, фінансування та звітності – судитимуть за організацію безпідставної виплати премій працівникам на загальну суму понад 1 млн 77 тис. грн. Обвинувальний акт направлено до суду. Про це повідомило Державне бюро розслідувань.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що обвинувачувані вчинили дії, спрямовані на незаконну видачу двох наказів про преміювання працівників суду на загальну суму 388500 грн та 689100 грн.

«Експосадовці суду обвинувачуються у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в особливо великих розмірах або організованою групою (ч. 4 ст. 191 та ч. 5 ст. 191 КК України). У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна», – зазначається в повідомленні.

Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Києві, процесуальне керівництво – Київська обласна прокуратура, оперативний супровід – Головне управління СБУ в м. Києві та Київській області.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!