Ектор Хіменес-Браво розробляє рецептуру для швидкого приготування борщу на фронті

Photoeditorsdk Export

Відомий шеф-кухар і телеведучий Ектор Хіменес-Браво, який живе в Ірпені, разом із колегами розробляє спеціальну рецептуру для швидкого приготування борщу у фронтових умовах. Він планує в холодну пору року особисто готувати гарячу їжу для українських військових і доставляти їм інгредієнти для борщу. Про це шеф-кухар розповів на своїй сторінці у фейсбуці.

«Якщо бути відвертим, то у хлопців на фронті біда з їжею, всі про гаряче і домашнє лише мріють. Скоро почнеться холодний сезон, тому прямо зараз ми з командами @kyivbkk та @torchyn.ukraine працюємо, щоб виготовити спеціальну рецептуру, де будуть дегідровані овочі, тушонка і заправка — хлопцям залишиться просто змішати, залити кипʼятком і поїсти борщу. Це хвилююча подія і точно наблизить перемогу… Особисто буду їздити по Миколаївській, Харківській та Донецькій областях, годувати хлопців борщем та привозити продукти, щоб у них все було готове для борщу», – написав Ектор.

Він закликав бізнес, зокрема овочеві та мʼясні бази, підтримати цю ініціативу.

Нагадаємо, після деокупації Київщини Ектор Хіменес-Браво зі своєю командою готував їжу для жителів Ірпеня, Бучі та Бородянки


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!