Фахова комісія розбиратиметься з конфліктом в Ірпінському ліцеї №3

Photoeditorsdk Export 2020 12 02t104827.275

В Ірпінському ліцеї №3 склалася конфліктна ситуація, в якій розбиратиметься фахова комісія. На час її роботи директора навчального закладу буде відсторонено від виконання обов’язків. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Про інцидент у ліцеї, яким уже зацікавилися медіа, розповіла в соцмережі мати одного з учнів кадетського класу. Жінка поскаржилася на цькування її сина, влаштоване однокласниками та їхніми батьками. За її словами, дійшло до того, що мама одного з кадетів на перерві обрізала її синові волосся. Директор ліцею Станіслав Федоров планує перевести хлопчика в інший клас, посилаючись на письмове звернення групи батьків. Мати стверджує, що це звернення ініціював сам Федоров. З рішенням директора жінка не погоджується та просить допомоги в юристів.

«Ситуація, що склалася щодо одного з учнів першого класу Ірпінського ліцею №3 та набула широкого медійного розголосу, викликала стурбованість міської влади. Вважаємо за потрібне не залишатись осторонь подібних фактів в закладах освіти та ініціюємо створення комісії з метою з’ясування фактів та обставин взаємостосунків у першому класі Ірпінського ліцею №3. На час роботи комісії буде відсторонено директора ліцею та будуть проведені співбесіди з батьками та педагогічним колективом. Сподіваємось, що об’єктивна та неупереджена діяльність відповідних фахівців допоможе встановити всі передумови і оцінити наслідки даного випадку та запобігти подібним ситуаціям у майбутньому», – зазначається в повідомленні на сторінці міського голови Ірпеня в соцмережі.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!