Федерацію регбі Київщини очолив ірпінець Віталій Краснодемський

photoeditorsdk-export - 2021-03-06T185403.211

Президентом Федерації регбі Київської області сьогодні став відомий спортсмен із Ірпеня Віталій Краснодемський. На цьому посту він змінив тренера Ірпінської ДЮСШ Сергія Брюзгіна. Про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

«Федерацію регбі Київської області знову очолив ірпінець. Вітаю випускника Ірпінської ДЮСШ, колишнього члена національної збірної з регбі, чемпіона України, майстра спорту Віталія Краснодемського! Сьогодні Віталія обрали президентом обласної федерації під час звітно-виборчої конференції в Ірпені. Раніше її очолював Сергій Брюзгін – тренер нашої ДЮСШ», – відзначив мер.

Він наголосив, що «Ірпінь вже багато років поспіль незмінно тримає позиції регбійної столиці Київщини». «Ірпінці є десятиразовими чемпіонами України з регбі серед юнаків та молоді. І уже в квітні наша команда візьме участь у Чемпіонаті України серед команд вищої ліги. Триматимемо кулаки разом!» – написав Маркушин.

Він закликав містян приводити своїх дітей в Ірпінську дитячо-юнацьку спортшколу й записувати їх у секції регбі. «Гарантую, там вони будуть у надійних руках досвідчених професійних тренерів», – зазначив міський голова.

Для отримання додаткової інформації він порадив телефонувати в ДЮСШ за номером (04597) 63361.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!