Федорук планує перетворити Бучу на бетонне гетто

imgonline-com-ua-BigPicture-CuAuPND6rZ7R66zo

Нарешті стали зрозумілі причини, чому мер Бучі Анатолій Федорук із таким шаленим поспіхом намагався створити на базі КП «Бучасервіс» власний водоканал, повідомляє інтернет-видання «Буча є Буча». «Справа в тому, що це дозволило Федоруку видати технічні умови на водопостачання та водовідведення забудовникам для шаленої багатоповерхової забудови Бучі. КП «Бучасервіс» уже видало техумови на воду трьом забудовникам. Це означає, що найближчим часом у Бучі з’явиться ще 100 000 квадратних метрів багатоповерхового житла, що повністю паралізує Варшавську трасу і спричинить найбільший транспортний колапс в Україні. При такій забудові Бучі потрібно ще 5 нових шкіл та 7 дитячих садочків. Втім, наразі Федорук планує тільки зведення багатоповерхівок. Про майбутню соціальну інфраструктуру з вуст мера чомусь нічого не чути», – зазначає видання.

Про видачу технічних умов свідчать документи, які потрапили в розпорядження журналістів. Зокрема, 8 листопада минулого року були видані техумови на приєднання до систем централізованого водопостачання й водовідведення комплексу багатоквартирних житлових будинків, який планують збудувати на вул. Нове шосе – між вулицями Депутатською та Проєктною. Упродовж п’яти років багатоповерхівками забудують майже 28 гектарів території. 

Також 21 вересня 2021 р. КП «Бучасервіс» видало технічні умови на приєднання до систем централізованого водовідведення майбутнього котеджного містечка, яке мають здати вже цього року на вул. Котляревського, 28. Площа ділянки під забудову – 2,5 га. Крім того, ТУ на водовідведення 15 грудня отримали проєктувальники будівництва нового корпусу приватного вишу – «Українського гуманітарного інституту» – на вул. Інститутській, 14.

Усі документи підписані тодішнім керівником «Бучасервісу» Сергієм Мостіпакою, якого правоохоронні органи підозрюють в організації злочинної групи, що привласнила більш ніж 2 млн грн із держбюджету

«Варто звернути увагу на те, що згідно з рішенням Бучанської міської ради КП «Бучасервіс» отримало дозвіл на спеціальне водокористування 21 грудня 2021 р. та розпочинає свою діяльність із водопостачання та водовідведення лише з 1 березня ц. р. Постає питання: на яких підставах це підприємство видавало технічні умови в період із 21 вересня по 15 грудня 2021 р.? Юристи вважають видані забудовникам технічні умови на водопостачання та водовідведення нікчемними і застерігають, що на цій підставі можуть бути скасовані дозвільні документи на ведення будівництва. При цьому правники рекомендують забудовникам звертатися щодо отримання техумов до єдиної організації, яка має право видавати відповідні документи – до КП “Ірпіньводоканал”», – наголошується в статті.

Нагадаємо, 1 лютого стало відомо, що «Бучасервіс» намагається отримати оплату за послуги, які надає жителям Бучі та Ворзеля КП «Ірпіньводоканал». Зокрема, КП «Бучасервіс» розповсюдило повідомлення про свої тарифи на ці послуги.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

У пам’ять про загиблих захисників в Ірпені відкрили нові меморіальні дошки (відео)

Сьогодні, 19:42

Детальніше
Села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя відзначили річницю визволення від російських окупантів

Сьогодні, 19:28

Детальніше
На дрон: в Ірпінському академічному ліцеї провели благодійний ярмарок

Сьогодні, 17:33

Детальніше
В Ірпені обговорили розвиток велосипедної інфраструктури міста

Сьогодні, 15:52

Детальніше
В Ірпені презентували поштовий блок до річниці звільнення Київщини від окупантів (відео)

Сьогодні, 13:59

Детальніше
Світлофорне керування: компанія Ticon запропонувала шляхи вирішення проблеми заторів в Ірпені

Сьогодні, 11:20

Детальніше
Мешканців Ірпеня просять не заходити на територію Ліцею №3 - там тривають будівельні роботи

Сьогодні, 10:17

Детальніше
У лісах Ірпінської громади продовжують знаходити вибухонебезпечні предмети

Сьогодні, 08:59

Детальніше
Всі новини