Федорук планує перетворити Бучу на бетонне гетто

imgonline-com-ua-BigPicture-CuAuPND6rZ7R66zo

Нарешті стали зрозумілі причини, чому мер Бучі Анатолій Федорук із таким шаленим поспіхом намагався створити на базі КП «Бучасервіс» власний водоканал, повідомляє інтернет-видання «Буча є Буча». «Справа в тому, що це дозволило Федоруку видати технічні умови на водопостачання та водовідведення забудовникам для шаленої багатоповерхової забудови Бучі. КП “Бучасервіс” уже видало техумови на воду трьом забудовникам. Це означає, що найближчим часом у Бучі з’явиться ще 100 000 квадратних метрів багатоповерхового житла, що повністю паралізує Варшавську трасу і спричинить найбільший транспортний колапс в Україні. При такій забудові Бучі потрібно ще 5 нових шкіл та 7 дитячих садочків. Втім, наразі Федорук планує тільки зведення багатоповерхівок. Про майбутню соціальну інфраструктуру з вуст мера чомусь нічого не чути», – зазначає видання.

Про видачу технічних умов свідчать документи, які потрапили в розпорядження журналістів. Зокрема, 8 листопада минулого року були видані техумови на приєднання до систем централізованого водопостачання й водовідведення комплексу багатоквартирних житлових будинків, який планують збудувати на вул. Нове шосе – між вулицями Депутатською та Проєктною. Упродовж п’яти років багатоповерхівками забудують майже 28 гектарів території. 

Також 21 вересня 2021 р. КП «Бучасервіс» видало технічні умови на приєднання до систем централізованого водовідведення майбутнього котеджного містечка, яке мають здати вже цього року на вул. Котляревського, 28. Площа ділянки під забудову – 2,5 га. Крім того, ТУ на водовідведення 15 грудня отримали проєктувальники будівництва нового корпусу приватного вишу – «Українського гуманітарного інституту» – на вул. Інститутській, 14.

Усі документи підписані тодішнім керівником «Бучасервісу» Сергієм Мостіпакою, якого правоохоронні органи підозрюють в