Фонд відновлення Ірпеня опублікував чергову відеорозповідь про зруйновані росіянами будинки родини Степаненків

Photo 2023 10 11 16 00 05

Фонд відновлення Ірпеня опублікував відеорозповідь, присвячену зруйнованим будинкам родини Степаненків, що на вулиці Павленка, 27 та 29.

«Два будинки в місті Ірпінь, перший-площею 110 квадратних метрів, в якому проживала велика та дружня родина Степаненко:  бабуся та дідусь, батько та молода родина Юрія з дружиною Анною і трьома синами: Стефаном, Міланом, Марком. Та другий будинок 160 квадратних метрів в який збиралась переїхати молода сімʼя. В будинку завжди панувала злагода і любов, діти наповнили оселю сміхом та веселощами. Вже майже все було готове для переїзду в свою омріяну оселю, але почалась війна і в результаті попадання ворожого снаряду в батьківський дім, який був повністю зруйнований, згорів і новий будинок», — розповів співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Він наголосив, що родині потрібна допомога у відбудові житла.

«Допомогти родині можна вже зараз, відправивши переказ з приміткою «Родині Степаненко», — – зазначив Карплюк.

Нагадаємо, попередні відеорозповіді Фонду відновлення Ірпеня були присвячені зруйнованим помешканням родин Овдейчуків,  КушнірівВдовенківЛозових,  НовицькихЖуковських,  БулічівМиронових,  Ярових,  Бондарчуків і  Дяченків.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!