Фонд відновлення Ірпеня опублікував відеорозповідь про зруйнований будинок родини Лозових (відео)

photoeditorsdk-export

Фонд відновлення Ірпеня представив відеорозповідь про зруйнований російськими окупантами будинок родини головної редакторки ITV Людимили Лозової.

«Під час бойових дій у березні 2022 року влученням снарядів був повністю зруйнований будинок ірпінської журналістки Людмили Лозової, де вона мешкала разом з чоловіком, свекрухою-пенсіонеркою, сином, невісткою – людиною з інвалідністю, неповнолітніми онучками. Сім’я збудувала будинок самотужки, за власним проєктом. Будували протягом 10 років, самі оздоблювали його і впорядковували територію. Площа будинку – 230 кв. м. На першому поверсі жило старше покоління, на другому – діти й онуки. Упоратися з бідою самотужки родина не в змозі. Дуже потрібна допомога у розбиранні руїн, вивезенні будівельного сміття і відбудові житла», – розповіли у Фонді.

«Вже більше 10 років Людмила самовіддано служить нашій громаді і з перших днів війни об’єднала колег для боротьби на інформаційному фронті. У найстрашніший період історії нашого краю, починаючи з 24 лютого, медійна команда Лозової ні на день не припиняла інформувати мешканців нашого регіону про те, що відбувалося на нашій землі, часто вказуючи шлях порятунку тим, хто залишався в окупованих населених пунктах. Тепер допомога потрібна і самій Людмилі», – зазначив співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

Допомогти родині можна, відправивши переказ на картку «Приватбанку» 5457082272617932 (Лозова Людмила Миколаївна).

З пропозиціями щодо будь-якої іншої допомоги можна зателефонувати на номери +380505729606  (Людмила), +380505729028 (Володимир).

Нагадаємо, попередні відеорозповіді Фонду відновлення Ірпеня були присвячені будинкам родин ОвдейчуківКушнірів і Вдовенків.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!