Реклама

Фонд відновлення Ірпеня передав ЖК «Green Yard» матеріали для утеплення даху (відео)

Поранені будинки, знищені комунікації і гори російського мотлоху. Так двір ЖК «Green Yard» на вулиці Білокур в Ірпені виглядав ще у квітні. А зараз він такий. Спільними зусиллями мешканці комплексу вже частково відновили свої оселі й повернулися додому. Та в 4-му будинку поки що не людно. Поміж інших йому дісталося чи не найбільше. Представник будинку Дмитро Чернуський розповідає: спершу відновили фасад і вікна, далі взялися «реанімувати» дах. Власних коштів не вистачало, і по допомогу звернулися до Фонду відновлення Ірпеня.

Дмитро Чернуський, представник будинку №4 В ЖК «Green Yard»:
«Нам вистачило власних коштів накрити те, що ви бачите, дерев’яним настилом, на каркас і гідроізоляцію. Все, на щось більше нам не вистачало. Тому вирішили звернутися до Фонду відновлення Ірпеня. Дякувати Богу, дякувати людям – нам допомогли: надали матеріал, який нам зараз потрібен на цьому етапі відновлення. Он якраз хлопці освоюють цей матеріал – це пароізоляція та утеплювач».

Ці будівельні матеріали до Фонду відновлення Ірпеня передало Товариство з обмеженою відповідальністю «Сен-Гобен Будівельна Продукція Україна». Ще частину матеріалів Фонд придбав за власні кошти. Завдяки їм удасться врятувати відновлені п’ятий та четвертий поверхи від опадів.

Дмитро каже – різниця між тим, що натворила війна, і тим, як зараз виглядає будинок, просто вражаюча. Але ще залишилися окремі місця, які повертають у жахливий березень. Це підвали.

Олександра Страдецька, журналістка:
«Майже всі підвали ЖК вже вдалося прибрати від перебування російських загарбників, але є й такі, як, наприклад, цей, де досі пахне «русскім міром». Тут вони спали, тут вони їли… А ось у сусідній кімнаті спали діти – до того, як росіяни зайшли в це приміщення».

Сам же Дмитро з дружиною поки живуть у друзів. Їхня квартира була якраз на п’ятому поверсі. Тут усе вигоріло вщент. Окрім одного – того, що не дає здаватися.

Оксана Чернуська, мешканка ЖК «Green Yard»:
«На диво, єдине, що в нас залишилося й не згоріло – це наша годівничка для птахів. Тому ми будемо її асоціювати як символ нескореності. Люди повертаються, все відновлюється, ми відбудовуємося, і життя продовжується. Тож усе буде Україна, все буде добре, і ми переможемо!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!