Фонд відновлення Ірпеня поділився історією родини Васільєвих, оселю яких знищив російський снаряд

Photo 2023 10 18 08 31 39

Фонд відновлення Ірпеня» опублікував нову відеоісторію родини Васільєвих та їх зруйнованого будинку на вулиці Ломоносова 57/1.

«Цей великий та гарний будинок, площею 500 квадратних метрів, 360 кв.м , які були в власності Васільєвих, побудували ще бабуся і дідусь Анни. В них була мрія, щоб велика родина жила разом і усім було комфортно, тому в домі багато кімнат де розмістились, і дідусь з бабусею, і батьки Анни, і її родина — чоловік Андрій та донька Кіра. Чоловік Анни військовий, який з 2017 року захищає нашу державу від ворога. За рік перед війною родина Васільєвих, зробили капітальний ремонт, як вони мріяли. Донька була в захваті, для Кіри це був затишний та найулюбленіший будиночок де жили всі її найрідніші люди», — розповіли у Фонді відновлення Ірпеня.

Після вторгнення російських військ в будинок попав ворожий снаряд, який знищив лаз, вікна, стіни, а також значної шкоди завдала пожежа. Родина самотужки намагається відновити оселю, але кошти вже закінчились, тому вони потребують допомоги у відбудові свого дому.

Допомогти родині можна, відправивши СЮДИ переказ з приміткою «Родині Васільєвих».

Нагадаємо, попередні відеорозповіді Фонду відновлення Ірпеня були присвячені зруйнованим помешканням родин Овдейчуків, Лєско,  КушнірівВдовенківЛозових,  НовицькихЖуковських,  БулічівМиронових,  Ярових,  Бондарчуків і  Дяченків.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!