Гандболістки Ірпінського ліцею №3 – переможниці обласного етапу «Пліч-о-пліч»
14 May 09:16, 2026
Жіноча збірна Ірпінського ліцею №3 здобула перемогу в IV обласному етапі Всеукраїнських шкільних ліг Пліч-о-пліч з гандболу, посівши перше місце. Про це повідомив перший заступник міського голови Олександр Пащинський.
За підсумками турніру, ірпінські спортсменки вибороли право представляти Київську область у фінальному етапі всеукраїнських змагань.
Команду підготувала вчителька фізичної культури Тетяна Белікова.
«Вітаю спортсменок, батьків і педагогічний колектив ліцею №3 із заслуженою перемогою! Вболіваємо за вас на всеукраїнському рівні та бажаємо нових спортивних звершень!» — зазначив Пащинський.

