Реклама

Генплан Ірпеня є законним, — рішення апеляції набрало законної сили

Генплан Ірпеня є законним, — рішення апеляції набрало законної сили

Учора, 21 липня, Шостий апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволені позову про скасування оновленого генерального плану Ірпеня, чим вкотре підтвердив його законність. Про це журналістам ITV повідомив адвокат Руслан Савенко.

«Рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду підтверджено законність оновленого Генерального плану Ірпеня та спростовано будь-які подальші маніпуляції цим питанням. Я та мої колеги-адвокати спільно з юридичним відділом Ірпінської міської ради захистили в судах позиції громади Ірпеня. Рішення усіх судів на користь територіальної громади. Відповідно, опоненти поповнили державний бюджет судовими зборами. Новий генеральний план Ірпеня – законний, і це вкотре своїм рішенням підтвердив суд. Вимога щодо скасування рішення Ірпінської міської ради про затвердження генплану не задоволена”, — заявив Савенко.

Нагадаємо, оновлений генплан Ірпеня був прийнятий два роки тому – 19 грудня 2018 року. Сьогодні саме цим документом користуються в Ірпінській міській раді при видачі будь-якої містобудівної документації.

Як відомо, що раніше Київський окружний адміністративний суд відмовив громадянину Олексію Зіневичу в задоволенні його позову до Ірпінської міської ради, в якому він просив визнати громадські слухання «Оновлення генерального плану м. Ірпінь», проведені 30 листопада 2018 р., такими, що не відбулися. 

Перед цим Київський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні аналогічного адміністративного позову громадянину Сергію Гапону (юрист Зіневаича), вирішивши, що громадські слухання щодо оновлення генплану Ірпеня відбулися в передбаченому законом порядку. Також Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив апеляційну скаргу Гапона на це рішення та підтвердив, що слухання були проведені відповідно до законодавства.

Таким чином, Зіневич та команда його юристів вчергове нищівно програла в судах Ірпінській міській раді.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини