Генпрокурор Рябошапка доручив розібратися з забудовником Мирончуком, – нардеп

photoeditorsdk-export - 2019-10-17T140250.575

Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка взяв на особистий контроль справи власника будівельної компанії «Орлан-Інвест Груп» Антона Мирончука та доручив розслідувати незаконні дії забудовника своєму заступнику Віктору Трепаку. Про це повідомила у Facebook народний депутат України від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк, пише «Правда Ірпеня».

«Після невдалих спроб домовитись забудовник Кампи Антон Мирончук вирішив просто взяти і зняти арешт, який був накладений під тиском місцевих активістів, зокрема Alinka Lizunovа, на цю забудову. Інформую небайдужу громадськість міста Буча, що рішення Київського господарського суду буде оскаржене. Я звернулась до Генпрокурора Руслана Рябошапки взяти питання оскарження цього рішення під особистий контроль. З його слів, він дав відповідне доручення своєму заступнику Віктору Трепаку», – повідомила Ольга Василевська-Смаглюк.

Нагадаємо, що Антон Мирончук – фігурант кримінальних проваджень. Він та його компанія «Орлан-Інвест Груп» є найбільшими неплатниками пайової участі до місцевого бюджету. Бюджет Ірпеня недоотримав від Мирончука та «Орлан-Інвест Груп» понад 13 млн грн. Нещодавно Верховний суд України зобов’язав компанію-забудовника сплатити до міського бюджету понад 1,7 млн грн.

21 серпня ц. р. Ірпінський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури вніс до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження щодо підробки Мирончуком документів для уникнення сплати більш ніж 4 млн грн пайових внесків до бюджету. Однак уже наступного дня провадження було закрите. Ірпінська міська влада готує звернення до Генпрокуратури, НАБУ та ДБР із проханням розібратися з фактом блискавичного закриття цієї справи, а також вимагає публічного звіту прокуратури на сесії міськради.

Раніше місцеві активісти звинувачували Антона Мирончука в організації побиття громадських діячів та використання «тітушок» для нападу на активістів і спалення їхніх автівок.