Реклама

ГО «Епіцентр дітям» відбудовує спортивну інфраструктуру Ірпінського ліцею №3 (відео)

Новесенький рукохід на спортмайданчику Ірпінського ліцею №3 найпершим випробував його директор Станіслав Федоров.

Станіслав Федоров, директор Ірпінського ліцею №3:

«Для власного розвитку дуже корисна штука. До речі, на момент 2021 року із 1800 дітей 1200 займалися у будь-яких секціях, гуртках саме на базі закладу. Тому це дуже велика залученість дітей до заняття спортом».

Мультифункціональний комплекс — це лише один із новеньких майданчиків, які облаштовують на території ліцею. На тренажерах з’являться ще додаткові елементи.

Станіслав Федоров, директор Ірпінського ліцею №3:

«На гачку буде висіти велика груша. А ще буде зона TRX — це такі мотузкові тренажери, які дозволяють комплексніше пропрацювати деякі групи м’язів».

А на іншій ділянці встановили два столи для текболу. І діти зможуть освоювати порівняно новий, але вже популярний вид спорту.

Станіслав Федоров, директор Ірпінського ліцею №3:

«Це як настільний теніс, тільки грають головою, ногами і футбольним м’ячем».

Станіслав Федоров каже, завжди був перевантажений майданчик для мініфутболу. Тому замість зони силового фітнесу, яку перемістили в інше місце, облаштовують аж два новенькі  футбольні міні-поля. А ось там, де тимчасово зайняли місце будматеріали, збудують професійний майданчик для петанку. Вже майже відреставрували пошкоджене снарядами велике футбольне поле, на якому учні ліцею ганяли м’яча ще до війни.

Станіслав Федоров, директор Ірпінського ліцею №3:

«У нас тут було класне освітлення і тренування відбувалися до 11 години вечора, тому це одна із ключовий задач — ми хочемо відновити освітлення повністю».

Загалом, на території ліцею буде вісім спортивних майданчиків. Три зовсім нові і п’ять капітально відремонтованих. Відновлює спортивну інфраструктуру закладу громадська організація «Епіцентр дітям» за сприяння мережі торговельних центрів «Епіцентр».

А ще ліцей отримає цікавий спортивний подарунок від Української федерації хортингу.

Станіслав Федоров, директор Ірпінського ліцею №3:

«На базі закладу – аж вісім секцій єдиноборств, то ми хочемо зробити невеличку файтзону з рингом, з накриттям і деякими тренажерами для єдиноборств».

Усі роботи з облаштування спортивного комплексу ліцею планують завершити до 1 вересня.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама